trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Zaman Aşımı Hesapları Ön bildirim Sorgulama

Zaman Aşımı Hesapları Ön bildirim Sorgulama

Bankada unuttuğunuz paranız olduğunu düşünüyorsanız ya da birileri sizin adına hesap açıp içine bir miktar para koymuş ve sizin haberiniz yoksa TMSF’nin bu uygulaması tam size göre.

Bankalarda son 10 yılda unutulan hesaplar için hak sahipleri, 15 Mayıs’a kadar ilgili banka lara başvurabilecek. Bankada para unutup unutmadığınızı nasıl öğreneceksiniz? Bankalar tarafından zaman aşımına uğrayan 50 lira üzeri hesap sahiplerine iadeli taahhütlü mektupla bildirim yapılması, bankaların ve Fon’un internet adresinde 1 Şubat-30 Nisan tarihleri arasında yayımlanması sonrasında 15 Mayıs tarihine kadar hak sahiplerince alınmayan tutarlar, gelir kaydedilmek üzere Fon’a devredilecek.

TMSF’nin hazırladığı “Zamanaşımı Hesapları Önbildirim Sorgulama” sisteminden bankada paranız olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

UNUTULAN HESAPLAR İÇİN TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Keith Haring başlıklı makalemizde 4 mayıs, google doodle ve Keith Haring hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Güncel, İnternet
Fenerbahçe-Galatasaray Şampiyonluk Maçı Yorumları

Dananın kuyruğu kopuyor deyimi tam yerinde kullandım sanırım. Şike soruşturması, Şampiyonlar Ligi, şampiyonluk derken insanların midesinin bulandığı geçen sezonlara göre...

Kapat