trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Yüksek Hızlı Tren YHT

Yüksek Hızlı Tren YHT

Bu yaz ilk kez Hızlı Treni Bursa’ ya giderken Eskişehir’e kadar binmiş, Eskişehir’de otobüs aktarması ile Bursa’ya fazla zaman kaybetmede ulaşmıştım. Otobüs yolculuğu boyunca düşünmeden edememiştim direk Bursa’ya kadar Hızlı Tren olsa ne güzel olurdu. Hızlı Tren gerçekten süper bişey 200 küsür km/h hızla yolculuk yapıyorsun ve okadar sessiz ki.

Bugün internette haberleri okurken TCDD’ nin İstanbul-Bursa ve Ankara-Bursa arasını Hızlı Tren ile bağlayacağını okudum güzel bir haber. Herkese hayırlı olsun. Proje ile İstanbul-Bursa 2 saat 15 dakika, Ankara-Bursa arası ise 2 saat 10 dakika olacağı söyleniyor. Trafik derdi yok, yollarda sıkıntı derdi yok.

Yine haberlerin devamında Ankara’dan Konya’ya, Ankara’dan İstanbul’a, Ankara’dan Sivas’a, Ankara’dan Bursa’ya, Selçuklu, Osmanlı ve Türkiye başkentlerini birbiriyle komşu kapısı yapan YHT projelerinden bahsedilmiş. Projeler tamamlandığında trafikte harcanan zaman sıkıntıda azalmış olacak. İnşallah daha da artar bu tarz projeler ve çabucak biter.

Ne kadar güzel… Medeniyet budur kardeşim.

Bir önceki yazımız olan Oh be sonunda kar yağdı! başlıklı makalemizde 2011 aralık kar yağışı, ankara kar yağışı ve kar topu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. bursa evden eve dedi ki:

    İnşallah yakın zaman bekliyoruz tüm bursalılara hayırlı olur.

Yorum Yaz

Daha fazla Güncel
Mutlu Yeni Yıllar

Bir yıl daha geride kalıyor. Ne çok şey yaşadık, neler değişti hayatımızda hayatımda. Hepside o kadar güzel şeylerdi ki en...

Kapat