trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Yetenek Sizsiniz 2012 Büyük Sezon Finali

Yetenek Sizsiniz 2012 Büyük Sezon Finali

Milyonları ekran başına kitleyen Yetenek Sizsiniz 2012 sezonunda bir çok yarışmacı yarıştı. Kimisi köpeği ile yarıştı, kimisi şarkı söyledi, kimisi kendini yerden yere attı yeteneğini ispatlamak adına, geçen sezonlara göre daha canlı geçen yarışmada bir çok fenomen yarışmacı ortaya çıktı.

Uzun süren Yetenek Sizsiniz 2012 performansları artık bu akşam 2012 sezon finali ile son buluyor. Yetenek Sizsiniz 2012 sezonunda 12 yetenekli grup ve kişi bugün 250.000 TL’lik büyük ödülü kazanmak için en iyi performanslarını göstermek için bugün sahneye çıkarak son kez kazanmak zorundalar. Yetenek Sizsiniz Türkiye Büyük Final bu akşam 20:00’dan İtibaren Show TV ekranlarında olacak.

Yetenek Sizainiz Finale kalanlar, Yetenek Sizsiniz finalistlerinin canlı performansları 

Yetenek Sizsiniz 2012 sezonundan daha önceki sezonlarda dans ve taklitçiler birinci olmuşlar bu sezon neden bir köpek eğitmeni birinci olarak 250.000 TL’lik ödülü kazanmasın hepsi ve daha fazlası bu akşam 20:00’da Show TV ekranlarında.

Halk oylaması ile birincinin belirleneceği jüri üyeleri Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın olan Yetenek sizsiniz yarışma programı Büyük Sezon Finali bu akşam 12 Mart saat: 20:00’da Show TV ekranlarında…

Bütün hızıyla heyecan devam ediyor…

Sezon Finali ilk 5

Komedi Dans Üçlüsü

Kafkas Kartalları

Kutay ve Tarçın

Ali Yeşilırmak ve Max

Diamond İllüzyon halit

2012 Yetenek Sizsiniz Finale Kalan iki performans

Kafkas kartalları

Ali Yeşilırmak ve Max

2012 Yetenek Sizsiniz Finali kazanan Yarışmacı:

Ali yeşilırmak ve Max

Bir önceki yazımız olan Nurullah Selim 11 Mart Yarı final Performansı başlıklı makalemizde nurullah selim 11 mart, nurullah selim yarı fial gösterisi ve nurullah selim yarı final perfonası izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. faheme dedi ki:

    tebrikler… güzeldi.

Yorum Yaz

Daha fazla Güncel, TV & Medya
Nurullah Selim 11 Mart Yarı final Performansı

Yetenek Sizsiniz 2012'nin fenomen yarışmacısı diyebileceğimiz Nurullah Selim birinci turda bireysel yarışmış ve izleyenleri kırıp geçirmişti. İkinci turda ise hayranlarının...

Kapat