trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Yeni Aveo RS Çok Can Yakacak!

Yeni Aveo RS Çok Can Yakacak!

Yeni ve özgün tasarımı ile 2010 Detroit Otomobil Fuarında görücüye çıkan ve ülkemizde güzel satış rakamlarına ulaşan Chevrolet Yeni Aveo (Sonic) nun tam anlamı ile spor versiyonu olan Aveo RS 1.4 Turbo 138 HP’lik motoru ve görsel tasarımı ile Amerika pazarında 2012 itibariyle görünecek.

Stok durumdaki Chevrolet Yeni Aveo ile Aveo RS kıyaslandığında bir çok görsel değişiklik görmek mümkün. Bunlar,yeni bir tampon spoyleri, yan eşikleri, bagaj kapağı spoyleri ve arka tampon ve diffüzör kiti ile donatılmış çift egzoz çıkışı. Aracı çok agrasif göstermeye yetmiş. RS lerde 17 inç 5 kollu koyu renkli jantlar tercih edilerek bütünlük sağlanmış.

İç tasarımda ise; görsel olarak fazla bir değişiklik olmasada kullanılan malzemelerin çeşitliliği ve kalitesi artmış. 7 inç büyüklüğünde dokunmatik ekranlı multimedya sistem, Spor koltuklar, spor direksiyon alüminyum pedallar ve daha bir çok spor özellikler.

En can alıcı özellik ise RS logolu koltuklar, direksiyon simidi, RS logoları kırmızı  ile donatılarak deri döşemede güzel bir görüntü sağlamış.

Bu haliyle yollarda çok can yakacağa benzer.

Chevrolet Yeni Aveo RS Video

Bir önceki yazımız olan MTV' ye Yeni Yıl Zammı 2012 MTV başlıklı makalemizde 2012 mtv, 2012 mtv hesaplama ve 2012 mtv ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. turgay dedi ki:

    yeni otoban faresi aveo rs

  2. kovboy dedi ki:

    süper,138 hp zevk verir.süper tasarım.

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
MTV’ ye Yeni Yıl Zammı 2012 MTV

2012' nin gelmesiyle bir zam haberi de Motorlu Taşıtlar Vergisinden. Maliye Bakanlığının Motorlu Taşıtlar Vergisi Genel Tebliği, Resmi Gazetenin 26...

Kapat