trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Yandex Arama Motoru

Yandex Arama Motoru

Geçenlerde website analizlerine bakarken Yandex Arama Motorunun index aldığını gördüm ve sayısı googleden de fazlaydı. Yandex nedir diye biraz bakındım ve hatta mail adresi alarak sahibi olduğum siteleri webmaster bölümünden ekleyerek sitelerimi kaydettim.

Genel anlamda bakıldığında google ile birçok benzer yönü var, dersinizki googlenin alt şirketi. Ama şu bir gerçek ki yaptıkları iş sağlam görünüyor. 20 Eylül 2011 itibari ile ülkemizde lansmanını yaparak kendilerini tanıtmışlar. Dikkatimden kaçmış 🙂

Aynı zamanda bir internet portalı olan Yandex, ülkeye ve konuşulan dile göre yerelleştirilmiş web tabanlı arama hizmetlerinin yanı sıra popüler haber sitelerinden toplanan güncel bilgiler sunmakta, görsel ve video arama gibi spesifik arama seçenekleri sağlamakta.

Kullanımı Yahoo ve Binge göre daha basit ve sade benim hoşuma gitti belki sizinde hoşunuza gider. Yandex hizmetleri ise şu şekilde, web aramaları, görsel aramaları, video, trafik, haberler,çeviri, hava durumu,  saat, webmaster araçları, Mail gibi hizetlere ulaşabilirsiniz. Denemenizi tavsiye ederim.

Denemek İçin YANDEX

son günlerde TV reklamlarında gösterimleri daha da artan Yandex arama motoru her geçen gün popülaritesini artırıyor.

Bir önceki yazımız olan Van'da Yaşanan Son Depremler başlıklı makalemizde Boğaziçi Üniversitesi, deprem ve Edremit hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla İnternet
Van’da Yaşanan Son Depremler

Van' da yaşanan 7.2 lik depremlerin yaraları sarılmadan yeni depremlerle sarsıldı o bölgede yaşayan aile üyelerimiz, arkadaşlarımız tekrar derinden sarsıldı....

Kapat