trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) Örnek Sorular

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) Örnek Sorular

ÖSYM’nin yapacağı Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) Örnek Soruları yayınlandı. Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik, 4 Ocak 2013 tarihli ve 28518 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmıştır. Bu Yönetmelik gereği; Merkezimiz tarafından yılda iki kez olmak üzere Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) yapılacaktır. Sınavın ilk uygulamasının 7 Nisan 2013 tarihinde yapılması planlanmaktadır.

Bu sınavda sorulacak sorular hakkında fikir vermesi amacıyla, Merkezimiz tarafından Almanca, Fransızca ve İngilizce dillerinde örnek sorular hazırlanmıştır. Aşağıdaki bağlantıdan bu sorulara erişilebilir.

Bir önceki yazımız olan E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş Sayfası-Karne Notlarını Öğrenme başlıklı makalemizde ara tatil karne sonuçları öğrenme, e-okul veli bilgilendirme ve karne notlarını öğrenme sayfası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorum Yaz

Daha fazla Eğitim
E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş Sayfası-Karne Notlarını Öğrenme

Okulların ilk dönemimin bitmesine sayılı günler kala öğrencileri ve velileri tatlı bir heyecan sardı. Artık E-Okul veli bilgilendirme sistemi ile...

Kapat