trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

WordPress Site İçi Pop up upPrev Eklentisi

WordPress Site İçi Pop up upPrev Eklentisi

Sitemde kullandığım wordpress pluginleri arada bazı arkadaşlar merak ederek soruyorlar. Onlardan birisi de çok sevdiğim bir eklenti ister bilgi penceresi deyin isterseniz pop-up pencere olarak açılan içinde bir çok ayarı olan upPrev eklentisi. Sitenize giren kullanıcıya belirli bir süre sonara istediğiniz yerde kısa süreli olarak görünen popup pencere uygulaması upPrev de sadece önceki yazı, kategorideki önceki yazı, etiketteki önceki yazı, rastgele yazı seçeneklerinden istediğinizi seçerek o yazının görünmesini sağlayabilirsiniz.

upPrev WordPress Plugins adresinden eklentiyi indirebilirsiniz. İndirdiğiniz eklentiyi kontrol panelinde yer alan Eklentiler kısmından yüklüyoruz isterseniz FTP üzerinden /httpdocs/wp-content/plugins dizini içersine yükleyebilirsiniz. Eklentiyi aktive ettikten sonra Görünüm sekmesinden upPrev ayarlarına ulaşabilirsiniz.

Animasyon stili, ekrandaki konumu ve diğer ayarlar burda mevcut. İsterseniz sağda isterseniz solda çıkartabilirsiniz. Burdaki çıkıntı sekmesindeki özelliğin anlamı,   örneğin #comments yani yorumlar kısmını baz alarak sayfa %75 aşağı geldiğinde bu pencere ziyaretçiye gösterilsin şeklindedir. Bunun haricinde içerik olarak ve pencerede gözükmesini istediğiniz yazı sayısı gibi özellikleride ayarlamanız mümkün.

Demo olarak bu yazıyı görebilirsiniz resmini eklemeye gerek yok sanırım 🙂

Bir önceki yazımız olan Yeni Sunucumuza Taşındık başlıklı makalemizde host taşıma ve sunucu değişikliği hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Reklam dubaları dedi ki:

    Malesef bu eklenti hiçbir şekilde çalışmadı. Temadan olduğunu düşündüm ancak birçok sitem var ve hiçbirisinde kesinlikle çalışmadı.
    Yinede teşekkürler.

    1. gokhan dedi ki:

      hocam dün arkadaş kurdu çalışıyodu sıkıntısız. başka bir siteme kurdum çalışmadı sanırsam temadan kaynaklı yoksa daha dün başka bir arkadaş sitesine kurdu çalışıyordu.

Yorum Yaz

Daha fazla Wordpress
Yeni Sunucumuza Taşındık

Daha  önceki yazılarımızda aylık trafiğimizin yetmediğini ve bir arayış içinde olduğumu yazmıştım. Bu ay trafik ihtiyacı daha da arttı dün...

Kapat