trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

WordPress google plus temaları

WordPress google plus temaları

Blog sistemlerinde en çok tercih edilen sistemlerden birisi olan wordpress sisteminde kullanıcıların en çok sıkıntı yaşadıkları konu göze hoş gelen bir tema bulmaktır. Ya da kullandığı temadan sıkılanlar ve yeni bir şeyler denek isteyenlerinde sıkça karşılaştıkları sorunlardandır tema bulmak.

İnternet camiasının en büyüklerinden olan Google kendi sosyal ağı olan Google Plus’ ı şık bir tasarımla sundu. Bu yazımızda ücretsiz Google Plus temalarını tanıtacağız.

Bu temalar ücretsiz olarak mevcuttur ve birbirinden tamamen farklıdır. Blogunuz için bir sütunlu, iki sütunlu Google gibi basit ve açık şekilde kategorilerinizi göstermek için aşağıdaki bu temaları kullanabilirsiniz. isterseniz 3 sütunlu WordPress tema sizin için de iki yan bar ve bir içerik alanı var. Google Plus renkleri göz önüne alınarak oluşturan temalardan bir tanesi sizin işinizi kesin görecektir.

Google Plus Theme

Demo – Download 

PLUSED Theme for WordPress

Demo  –    Download 

Refleks +

Demo – Download 

GUNNR Theme for WordPress

Demo   –   Download 

WP Plus

Demo   –   Download

PlusOne

Demo   :   Download

Plus theme

Demo & Download

Bir önceki yazımız olan WordPress 3.3 versiyonu yayınlandı başlıklı makalemizde wordpress 3.3 türkçe, wordpress 3.3 yayınlandı ve wordpress 3.3 yayınlandı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Wordpress
WordPress 3.3 versiyonu yayınlandı

Blog kullanıcılarının en çok kullanığı blog sistemlerinden ilk sırda olan WordPress gece saatlerinde yeni sürümü WordPress 3.3 sürümünü duyurdu. Şu...

Kapat