trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

WordPress 3.3 versiyonu yayınlandı

WordPress 3.3 versiyonu yayınlandı

Blog kullanıcılarının en çok kullanığı blog sistemlerinden ilk sırda olan WordPress gece saatlerinde yeni sürümü WordPress 3.3 sürümünü duyurdu. Şu an İngilizce sürümü yayınlanan WordPress 3.3′ ün kısa süre içerisinde Türkçe’ye çevirilmesi bekleniyor.

Wp 3.3  versiyonun özel ismi ise Sonny. Adını ünlü Jazz saksofoncusu Sonny Stitt’ten alan WordPress’in yenilikleri bir hayli fazla.

Kullanıcıların rahatlığına ve görsel zevke önem veren özellikler geliştirilmiş üst yönetici navigasyonu, sürükle bırak ile medya içeriği paylaşımı, yenilenen açılır (hover) menü, sistemi ilk kez kullananlar için anlatımlı karşılama mesajı gibi önemli değişimlere yer verilmiş.

Gelişen teknolojide önemli paya sahip dokunmatik telefonlar da unutulmamış.

  • WordPress 3.3 Türkçe Yayınlandı.
  • WordPress 3.3’ü Türkçe  indirmek için buraya tıklamanız yeterli.

Bir önceki yazımız olan Nextgen Gallery, wordpress fotoğraf galerisi eklentisi başlıklı makalemizde nextgen gallery, nextgen gallery filigran ekleme ve nextgen gallery kurulumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Wordpress
Nextgen Gallery, wordpress fotoğraf galerisi eklentisi

Birçok WordPress sitede kullanılan fotoğraf galerisi eklentisi Nextgen Gallery'dir. NextGEN Gallery, Alex.Rabe tarafından wordpress için hazırlanmış bir fotoğraf albümü eklentisidir. İçerisinde bir çok...

Kapat