trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

VW Golf MK4 Pasific Otomatik

VW Golf MK4 Pasific Otomatik

Kasım ayında ani bir karar ile araç değişikliği yapmaya karar vermiş Opel Yeni Meriva 1.4 T 149 HP Enjoy aracımı satmış onun yerine otomatik vites ihtiyacından dolayı otomatik vites araç arayışlarına başlamıştım. O arada karşıma çıkan 2003 model 43 bin km de otomatik vites Golf 4 Pasific Otomatik benzinli aracımı almış oldum.

Daha önce VW grubu araç sahibi olmamış ve uzun soluklu kullanmamıştım ancak Golf’ün 4 serisine neden efsane kasa dediklerini çok iyi anlamış oldum. Benzinli olan aracıma Ankara Olgun LPG’de Landirenzo Evo LPG kiti montajı yaptırarak otomobil kullanmanın keyfini tekrar yaşadım.

Bana soracak olursanız VW Golf 4 bir araç bakımlı ve temiz ise alınabilirlik düzeyi en yüksek olan araçlardan bir tanesidir. Hele ki sürüş keyfi ona diyecek yok. Herkese keyifli sürüşler…

Golf MK4 Resimleri:

golf 4 pasific otomatik

2003 golf 4 pasific otomatik

golf 4 pasific jantı

golf 4 pasific otomatik 2003 model

golf 4 pasific otomatik

Bir önceki yazımız olan USB-AUX Digital Music Changer başlıklı makalemizde cadence digital music changer, digital music ve digital music changer hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
USB-AUX Digital Music Changer

Araçlarında benim gibi orjinallikten yana olanlar için en sıkıntılı durumlardan birisi de eski nesil kasetçalarlı teyplerdir. Artık kaset çalar devri...

Kapat