trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Volkswagen Fabrikasından Müthiş Görüntüler

Volkswagen Fabrikasından Müthiş Görüntüler

Volkswagen Dresden (Almanya) merkezinde 11 Aralık 2001 tarihinde açılan Fabrikası onuncu yıldönümünü kutladı. Binanın açılış gününden itibaren kendisi ve Phaeton modelinin  kaliteli üretim geleneği ve yenilik örnekleri olmuştur. Yıllar içinde bu konumda önemli kültürel etkinlikler için popüler bir mekan haline gelmiştir.

2010 yılında inşa edilen 7.500 Phaeton bir kayıt ile açılışından bu yana inşa edilmiş 60.000 ‘den fazla araba ile mali başarının bir sistem üretti. Daha benzersiz nedeniyle Fabrika, aynı zamanda kültürel faliyetlerin yapıldığı bir yer haline gelmiştir ve 2002 yılında opera “Carmen” gibi önemli olayları ev sahipliği yaptı. Buna ek olarak,2008 yılından bu yana açık hava konser Dresden kültürel faliyetlerinin merkezi olmuştr.

Bu on yıl içinde, kendi özelliklerini buMihail Gorbaçov, Rusya Devlet Başkanı ve Nobel Barış Ödülü ve Monako PrensiAlbert gibi ünlü isimler de dahil olmak üzere dünya çapında bir milyondan fazla ziyaretçi, çekmiştir.

Fotoğraflarda ve videoda ne kadar profesyonel bir anlayışın olduğunu görebilirsiniz.

  Volkswagen fabrika Videosu

Bir önceki yazımız olan Yeni Aveo RS Çok Can Yakacak! başlıklı makalemizde aveo 1.4 138 hp, aveo rs ve aveo rs fotoğrafları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 10 yorum yapıldı:

 1. turgay dedi ki:

  her dev fabrikanın bi özelliği müthişliği var buralarda çalışmak zevkli olsa gerek

 2. ali salih dedi ki:

  müthiş!!diyecek bir şey yok!akıl ve pratiğin bileşimi olmazı gerçekleştirebilir!insanın bir 50 yıl daha sonra neler yapabileceğini ve akıllara durgunluk verebileceğini gösteriyor.

 3. hakan usta dedi ki:

  tek kelimeyle harika ama satış fiyatlarıda harika olsa alsak

 4. kenan dedi ki:

  34 hA 8086 PİLAKALI ARACIMI KARTAL DOGUŞ OTODAN ALDIM ALDIGIM GÜNDEN BERİ SERVİS TARAFINDAN KANDIRILIYORUM ARACIMIN MEKANİK SORUNUNDAN DOLAYI SERVİSTE ARACIM BEKLETİLİYOR FAKAT BANA HİÇBİR ŞEKİKDE YARDIMCI OLUNMUYOR.MADUR EDİLDİM . KONUYLA İLGİLENMENİZİ RICA EDERİM.

 5. Ayhan dedi ki:

  ben caady aldım tredlayn farları iyi deyil iyi aydınlatmıyor birde arka süspansiyonu çok sert neyapmam gerekli

 6. ibrahim özbostancı dedi ki:

  zonguldak yazıcıoglu servisimi lanet olsun doguşmu lanet olsun hep malı satasıya kadarbana attıgınız kazık yanınıza yanınıza kar kalmıştır herhalde aracımın borcu bitti nasipse degişecek servis yüzünden üç yıldız ı tercih edecem bu servisiniz yüzünden kaç arkadaşımadurumumu anlattım ticari araçta üç yıldıza dönüyoruz 67 s 0148

 7. ahmet dedi ki:

  bu fabrikanın resmi sitesi varmı mail atıcam fabrikaya da lazım bana

  1. gokhan dedi ki:

   bir bilgim yok malesef…

 8. fazlı dedi ki:

  41 P 0333 Plakalı 30.10.2012 tarihli araçımda yaklaşik 2 aydır tekleme sorunu vardır bu zaman zarfı içinde yetkili servis ark oto sorunu bulamadıgı gibi herdefasında degişik sorunlar çıkmışdır artık bıktım ve wosvagenin teknik ekipine sesleniyorum sorunumu çözun

 9. taner dedi ki:

  ya ben güzel bi araba almak istiyorum ama 25 yaşıma girdm halen para biriktiriyorum bu 50 bin tl civarında arabayı almak ve bu parayı biriktirmek içn ne kadar süre geçer bilmiyorum yardım edilebilirmi acaba

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
Yeni Aveo RS Çok Can Yakacak!

Yeni ve özgün tasarımı ile 2010 Detroit Otomobil Fuarında görücüye çıkan ve ülkemizde güzel satış rakamlarına ulaşan Chevrolet Yeni Aveo...

Kapat