trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Veli Toplantı Tutanakları, Veli Toplantı Raporları

Veli Toplantı Tutanakları, Veli Toplantı Raporları

Veli toplantıları öğrencilik hayatımda en nefret ettiğim uygulamaların başında geliyordu. Bizimkilerde maşallah hiç bir toplantıyı kaçırmazlardı. Öğrencilerin başarısını sadece okul ve derslere değil, tüm hayatlarına yaymak gerekmektedir.Bu açıdan her konuda veli,öğretmen ve okul olarak sürekli iş birliği yapmak zorunluluğu vardır. Öğrencilerin tertip ve düzenlerinin yanında öğretmeni ile de sürekli diyalog halinde bulunarak alınacak karar ve önlemlerin konuşulması başarının sağlanmasında çok  önemli rol oynamaktadır.

Olay sadece çocuğu tertemiz giydirip okula göndermekle bitmiyor her noktasında öğrencinin arkasında durmak, öğrencinin irkilip bir düzene girmesinde çok faydalıdır. Onun için bu konuyu eksik etmemekte fayda var.

Biz öğretmenlere düşen görev de bu konuda belirli aralıklarla veli toplantısı düzenleyerek , düzenlenen bu toplantıları tutanak altına almak. Öğretmen arkadaşlarımın yararlanabileceği Veli toplantısı tutanakları derlemelerini ekliyorum. Elindeki dosyasını eklemek isteyende benimle iletişim bölümünden irtibata geçer.

NameSizeHits
NameSizeHits
3. Sınıf 2. Dönem Başı Veli Toplantı Tutanağı12.0 KiB104
Toplantıya Katılan Veli listesi6.7 KiB121

Bir önceki yazımız olan MEB Sağlık Ağızda Başlar Eğitim Programı başlıklı makalemizde diş sağlığı projesi, meb proje uzaktan eğitim ve meb uzaktan eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Eğitim, Öğretmen
MEB Sağlık Ağızda Başlar Eğitim Programı

Ülkemizde toplum olarak ihmal ettiğimiz sağlık konularının en başında Ağız Diş Sağlığı gelmektedir. Bu bağlamda Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenlere uzaktan eğitim...

Kapat