trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Van İçin Tek Yürek Kampanyası Ve Ardından Yaşananlar

Van İçin Tek Yürek Kampanyası Ve Ardından Yaşananlar

Tüm Türkiye’yi derinden yaralayan Van depremi sonrasında tüm ülke seferber olmuş depremzede vatandaşlarımıza yardım elini uzatmıştı. Okullarda öğrenciler, kışlada askerler aklınıza kim gelirse herkes elini uzatmıştı.

En büyük kampanya ise TV sektöründen gelmiş tüm Türkiye’nin takdirini kazanmıştı. Ünlü şovmen Beyazıt ÖZTÜRK ve birçok ünlünün bir araya geldiği “Van İçin Tek Yürek Kampanyası” ile milyonlarca lira depremzedeler için bir çırpıda toplanmıştı. Programı izlemiş duygulanmıştık. Ağzımdan kaç defa helal olsun kelimesi çıktı hatırlamıyorum bile. İsmini şuan hatırlamadığım bir inşaat firması yetkilisi arıyor ve 1 milyon TL bağışlıyorum, başaka bir ünlü arıyor okul yaptırıyorum daha nice örnekleri.

Süper bi tanıtımdı o an milyonlarca insan tek yürek olmuş ekrana kitlenmiş sizi izliyor… Normal şartlarda o yayına reklam vermeye kalksanız bağışladığınız! rakamın kaç katını reklama vermek zorunda kalırdınız. Bugün haber sitelerinde haberleri okuyorum bi de ne görelim. Toplanan para 62 milyon civarındaymış ama toplanan miktar o paranın üçte biri kadarmış.

Hani nerde o gün bol keseden harcayanlar? Ben hakkımı helal etmiyorum, program yapımcıları yayınlayın o vatandaşları neler bağışlamışlar neleri vermişler. Bakın bakalım bir daha yapıyorlar mı?

Bir önceki yazımız olan Kurban Bayramında Hava ve Yol Durumu başlıklı makalemizde 2011, hava drumu ve kurban bayramı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

Daha fazla TV & Medya
Kurban Bayramında Hava ve Yol Durumu

6 Kasım 2011 - 9 Kasım 2011 Tarihleri arasında yaşayacak olduğumuz Kurban Bayramı daha başlamadan herkes Hava ve Yol durumunun...

Kapat