trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Umutsuz Ev Kadınları Enerji Çayı Tarifine Dikkat

Umutsuz Ev Kadınları Enerji Çayı Tarifine Dikkat

Umutsuz Ev Kadınları dizindeki enerji çayı tarifi son günlerin merak edilenleri arasına girdi. Toplumsal yaşamımızı düzenleyen ve etkileyen en önemli unsurlardan bir tanesi de hiç şüphesiz televizyondur. Televizyonda gördüğümüz yaşam tarzı, kıyafetler hepsi ilgimizi çekmiştir. Benzeri bir olay son günlerde Umutsuz Ev Kadınları” dizisindeki “Bitkisel Çay” olayıyla yaşandı; bir çok kişinin merakını uyandıran çay tarifi, dizinin yayınlanmasından sonra insanları arayışlara yönlendirdi.

Umutsuz Ev Kadınları dizisinde bahsedilen çay, Melek karakterinin 4 çocuğu olan ve gündelik işlerden çok yorulan okulda ön plana çıkmak isteyen Elif’e “İki saat uyuyorum sonra zıpkın gibiyim” şeklinde tavsiyesi ile sunuluyor. Elif bahsi geçen aktara giderek çayın karışımını hazırlatıyor ama karışım oranı çok önemli 2 gram fazlası dünyalara zarar, tarif çok gizli meslek sırrı olarak saklanıyor. Çayı hazırlayıp içen Elif yerinde duramıyor, kim böyle bir çayı istemez ki.

Aslında bahsi geçen bitki çayı diye bir şey yok. Kimse boşa aktarları dolaşarak bu karışımdan istemesin. Dizi yapımcıları dizinin orijinal versiyonunda olan hap olayı toplumumuza uyarlarken hapın zararlı olacağını düşünerek senaryoyu bitki çayı olarak değiştirmelerinden kaynaklanıyor.

Boştan yere aktarları dolaşarak bu reklamı değerlendirecek kişilere prim yaptırtmayın.

Bir önceki yazımız olan Ayda 300 tl ye Yeni Aveo başlıklı makalemizde 300 tlye aveo, balon ödeme nedir ve chevrolet finans hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. derya dedi ki:

    Neden böyle bişi olmasın mdem yoksa haberlere neden tarifi çıktı.Ben video izlemek şistemediğim için bu siteye girdim

Yorum Yaz

Daha fazla TV & Medya
Ayda 300 tl ye Yeni Aveo

Türkiye otomobil pazarında son yıllarda büyük gelişme gösteren Chevrolet markasının son gözdesi Yeni Aveo, Chevrolet Finans kampanyası ile ayda 300...

Kapat