trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

UEFA’dan Futbol takımlarımıza ceza

UEFA’dan Futbol takımlarımıza ceza

UEFA’dan futbol takımlarımıza ceza yağdı. UEFA Tahkim Kurulu, mali konularla ilgili Disiplin Komitesi’ne sevk edilen Beşiktaş Kulübü’ne, bir yıl Avrupa kupalarından men cezası verdi. UEFA Beşiktaş kararından yaklaşık bir saat sonra da Bursaspor ve Gaziantepspor’un Avrupa kupalarından men edildiğini açıkladı. Kurul ayrıca Beşiktaş’a verilen 500 bin Euro’luk cezayı kaldırırken, yerine 200 bin Euro ceza verdi. Avukat Levent Erdoğan, yaptığı açıklamada “İtiraz için CAS’a başvuracağız” dedi.

Beşiktaş’ın yerine kim gidecek?

UEFA tarafından Avrupa kupalarından 1 yıl men cezası alan Beşiktaş gelecek sezon UEFA Avrupa Ligi’nde boy gösteremeyecek.

Bu kararın ardından gözler Avrupa’ya gidecek yeni takımın kim olacağı konusuna çevrildi. Süper Final Avrupa Ligi Grubunu lider olarak bitiren Bursaspor’un ardından ikinci olan takımın Beşiktaş’ın yerine ülkemizi temsil etmesi bekleniyor. Bu takım ise; Eskişehirspor.

Bir önceki yazımız olan Fenerbahçe-Galatasaray Şampiyonluk Maçı Yorumları başlıklı makalemizde 2011-2012 şampiyonu, fb-gs maçı ne zaman ve fenerbahçe-galasaray şampiyonluk maçı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

Daha fazla Spor
Fenerbahçe-Galatasaray Şampiyonluk Maçı Yorumları

Dananın kuyruğu kopuyor deyimi tam yerinde kullandım sanırım. Şike soruşturması, Şampiyonlar Ligi, şampiyonluk derken insanların midesinin bulandığı geçen sezonlara göre...

Kapat