trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Ücretsiz Fontlar- Font İndir

Ücretsiz Fontlar- Font İndir

Okulda etkilinlik hazırlarken yaptığınız etkinliğin başarılı olabilmesi o etkinliğin ilgi çekici olmasına bağlıdır. Ne kadar görsellik olursa o kadar çocukların aklında kalıcılığı artıyor. Bu nedenle word uygulamalarında, photoshop uygulamalarında farklı tarzlarda yazı karakterlerine ihtiyaç oluyor. Bu ihtiyacı gidermek adına tavsiye edebileceğim ön izlemelerin olduğu ekleyeceğimiz kelime yada cümleyi beğendiğimiz fontlarda görebileceğimiz, farklı kategoriler altında yüzlerce ücretsiz öz izlemeli fontlar olan  DaFont sitesine ulaştım.

Üst resimde DaFont sitesinde kategorilere göre beğendiğiniz yazı karakterinin ön izlemesini görüyorsunuz. Eklemek istediğiniz kelime ya da cümleyi resmin sol üst köşesinde bulunan “Custom preview” sekmesinin oraya yazarak altta resimde göründüğü gibi önzilemesini görebilirsiniz. İndirmek için ise sağ tarafta kırmızı yuvarlak içinde bulunan Download linkinden indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz Font Dosyasını sıkıştırılmış klasör ise çıkartarak Bilgisayarım/C/WINDOWS/Fonts Klasörü içine kopyalamanız yeterli olacaktır.

Ücretsiz Font indirmek ve ön izlemelerine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan Power Point Slaytları İçin Hazır Temalar başlıklı makalemizde okul tanıtım sunusu, okul tanıtım sunusu teması ve power point hazır tema hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Bilgisayar
Power Point Slaytları İçin Hazır Temalar

Bugün okulumuzu tanıtan bir sunu hazırlamamı istedi Müdür Yardımcısı arkadaşımız. Bunu için tema arayışına girdim ve güzel temaların olduğu Templateswise...

Kapat