trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Traffic Monitor Android Uygulaması

Traffic Monitor Android Uygulaması

Android işletim sistemli Samsun Galaxy S wifi 5.0 ve Samsung Galaxy Gio telefon ile android dünyasına girmiştim. Kullandığım ve hoşuma giden android uygulamalarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Bu seferki uygulama Traffic Monitor Android Uygulaması benim gibi telefonunda internet paketi kullananlar için çok iyi gerçi benim internet paketim sınırsız ancak çok sınırlı internet paketleri kullanan arkadaşlarımız var ve kota dolduktan sonra faturaya yansıyan görüntü çok fazla olabiliyor onun için Traffic Monitor sizin için bulunmaz bir program olabilir.

Traffic Monitor Android uygulaması ile yapabilecekleriniz sadece internet paketinizi günlük, haftalık, aylık takip etmekle sınırlı değil. İçinde barındırdığı hız testi sayesinde o anki internet hızınızı rahatlıkla ölçebilmektedir. Traffic Monitor Android uygulaması hem Wi-Fi hemde yerel ağlarımızın (3G/2G) data kullanımını en iyi şekilde sunuyor.

Task Manager özelliği sayesinde arka planda çalışmakta olan Android uygulamaları rahatlıkla kapatabilirsiniz. Traffic Monitor uygulamasının sahip olduğu Task Manager özelliği sayesinde bir başka görev yöneticisi uygulamasına da ihtiyacımız kalmamakta. Ayrıca Tasks menüsünde hangi uygulamanın ne kadar RAM tükettiğini de rahatlıkla görme imkanımız bulunmakta. Bu sayede Android telefonumuzu zorlayan uygulamaları görerek müdahele şansımız artıryor. Ancak kullandığınız programların bazı ayarlarını kurcalamak gerekiyor sanırım çünkü ordan kapatılsa bile geri çalışabiliyor.

Bu özelliklerin dışında en beğendiğim özelliklerinden bir taneside Menü/device başlığı altında pilinizin durumunu % olarak göstermesi. Birde sanırım GPS koordinatlarınıza göre konumunuzu da gösteriyor onu da ha test etmedim testten sonra burayı tekrar güncellerim.

Akıllı telefonlarında internet paketi kullananlar için Traffic Monitor Android uygulaması tavsiye ettiğim bir uygulamadır. Traffic Monitor Android uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Traffic Monitor Uygulamasını indirmek için TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Yetenek Sizsiniz 2012 Büyük Sezon Finali başlıklı makalemizde yetenek sizsiniz 1. si kim, yetenek sizsiniz 12 mart sezon finali ve yetenek sizsiniz final hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Android
Turkcell Sony Xperia S Kampanyası Detayları

Artık standart özellikli telefonların değerini yitirdiği ülkemizde android işletim sistemli cep telefonları ön plana çıkıyor. Android işletim sistemli akıllı telefon...

Kapat