trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Tonimer Baby Okyanus Suyu

Tonimer Baby Okyanus Suyu

Bebeklerimize en büyük sıkıntı veren olay hiç şüphesiz ki burun tıkanıklığıdır. Hem bebeğinize hem de size günü, geceyi kabusa dönüştürecek bir olaydır. Bizimde başımızdaydı bu sıkıntı, çözüm olarak minik tüplerde satılan serum fizyolojik aldık ama ne mümkün bebeğe eziyet vermekten başka bi işe yaramıyor. İşe yarasın diye enjektörle sıkmak gerekiyor oda bebeğinize büyük eziyet, burnu acıyor ağlıyor.Bu işide Tonimer Baby Okyanus Suyu spreyi ile çözdük.

Tonimer Baby sprey ile o şekilde tanıştık daha kullanışlı olduğunu duyunca, Tonimer baby steril izotonik deniz suyu çözeltisi olup bebekler için dizayn edilmiş sprey başlık sayesinde bebeklerin hassas burun mukozasını temizler ve uzun süre nemli kalmasını sağlar. Ucundaki bebekler için özel dizayn edilmiş başlık sayesinde bebeğinizin burnuna zarar vermeden bir fısla işi bitiriyor. İki dakika içinde sorun çözülüyor.

Özellikle gece sıkıntı daha da artıyorsa hava nemlendirici alarak gece belirli aralıklarla çalıştırdığınızda kalorifer ve diğer ısıtıcların havayı kurutmasını engelleyerek bebeğinizin daha rahat nefes almasını sağlayabilirsiniz.

Bebeğinizle sağlıklı mutlu günler.

Bir önceki yazımız olan Aradaki farka bakar mısınız? başlıklı makalemizde almanya' da ambulansa yol verme videosu ve türkiye 112 acil yol açma videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Genel
Aradaki farka bakar mısınız?

Geçenlerde Ankara'da Sıhhıye üzerinden Mamak istikametine gelirken tam Siyasal Bilgiler fakültesinin oradaki lambalara yaklaşırken arkamdan gelen acı acı bağıran ambulans...

Kapat