trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Telefon ile Merkezi Hastane Randevu Sistemi Alo 182 HRM

Telefon ile Merkezi Hastane Randevu Sistemi Alo 182 HRM

Telefon kullanarak Merkezi Hastane Randevu Alma Sisteminden yararlanabilirsiniz. Bu yazımızda cep telefonu veya ev telefonu kullanılarak nasıl Alo 182 HRM hattından yararlanabileceğiniz hakkında bilgiler bulacaksınız.

Ayrı ayrı kurum hastane randevu sisteminin bir noktada toplandığı Merkezi Hastane randevu Alma sistemi internet uygulamasının dışında ev telefonu veya cep telefonu ile de bu sistemden yararlanabilirsiniz.

Telefon ile Merkezi Hastane randevu Sistemi Hakkında Bilgiler:

ALO 182 hattını ev, iş ankesörlü telefon veya cep telefonunuzdan 182 telefon numarasını tuşlayarak arayacaksınız Sonrasında karşınıza çıkacak olan operatöre randevu alınacak hastanın TC kimlik numarasını veriyorsunuz. Hangi hastahanede, hangi klinikte ve poliklinik ve doktor seçimi konusunda seçiminizi yaptıktan sonra tarihi belirtiyorsunuz. Peki bu Alo 182 ücretlendirmesi nasıl olacak?

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yanlızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi yada telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir. Her telefon operatörünün kendi ücret tarifesi vardır ve operatörünüz ile aranızdaki sözleşme ile belirlenmiştir.

Web üzerinden alınan randevular ücretsizdir. İnternet üzerinden Merkezi randevu Alma sistemi detayları.

Bir önceki yazımız olan Merkezi Hastane Randevu Sistemi İnternet Uygulaması başlıklı makalemizde e-randevu, e-randevu hastane ve hastane randevu alma giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. hasankurt dedi ki:

    182 ve 184 numarayı aramayın lütfen faturanız kabarık gelebilir

Yorum Yaz

Daha fazla Genel
Merkezi Hastane Randevu Sistemi İnternet Uygulaması

Hayatımıza internetin iyiden iyiye yerleşmesi ile hastanelerden online randevu alma sistemi de değişti. Artık Merkezi Hastane Randevu Sistemi var. Daha...

Kapat