trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Suskunlar Dizisi – Suskunlar Dizi Müzikleri

Suskunlar Dizisi – Suskunlar Dizi Müzikleri

Son dönemde yeni başlayan diziler arasında konusu ve oyunculuklarıyla en çok ilgimi çeken dizilerden bir tanesi Suskunlar dizisi. Suskunlar dizisi, başrollerinde Murat Yıldırım, Aslı Enver, Sarp Akkaya gibi oyuncuların paylaştığı dizi de, istanbul’un arka mahallelerinde başlayan 4 arkadaştan öte kardeşin başından geçenlerin konu alındığı bir dizi. Çocukken yaptıkları bir hata yüzünden hayatları değişmiş ve sonucu olarak da başlarına bazı olaylar gelmiştir. Bu olayların sonucunda birbirlerine susacaklarına dair söz vererek ayrılırlar ve birbirlerinden farklı hayatlar yaşamaya başlarlar.

Birisi gözükara bir serseri. Birisi başarılı bir kanun adamı avukat. Birisi hiç büyümemiş, kocaman kalpli bir çocuk adam. Birisi de sözü ilk bozan ve onun yüzünden diğer arkadaşların bir araya gelmesi. Suskunların kısa özeti işte bu. Olaylar, kamera çekimleri, geçmişe dönüşler, çocuk oyuncuların performansı hepsi dizi içinde çok güzel işlenmiş. Hiç biri sırıtmıyor bu şekilde dizinin kalitesi daha çok ortaya çıkıyor. Suskunlar dizisi fragmaları ile insanlar merakta kalıyor.

Bir diğer diziyi başarılı kılan faktör de hiç şüphesiz Suskunlar dizisi içinde olayların akışı sırasında kullandıkları müzikler insanları bir yerlerinden yakalamayı başarıyor. Özellikle son dönemlerde Ahmet Kaya şarkılarını tekrar gün yüzüne çıkarttılar. Yazımız devamında Suskunlar dizisinde kullanılan müzikleri dinleyebilirsiniz.

Dizinin Asıl Müziği Göksel’den Acıyor

Gitsen’De Aytekin Ataş

 

Yukarda da dediğim gibi kendini içine öyle bir alıyor ki. Son bölümünde geçen bu sahne izleyenlerin gözünden bir damlada olsa o yaşı getirmiştir. Ahmet Kaya’nın Penceresiz Kaldım Anne eşliğinde milyonları ağlatan sahne.

Ahmet Kaya- Nerden Bileceksiniz

Bir önceki yazımız olan Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler Müzikleri başlıklı makalemizde 2012 survıvor da çalan şarkılar, survivor 2012 müzikler ve survivor 2012 müzikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla TV & Medya
Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler Müzikleri

18 Mart'ta büyük bir heyecanla başlayan Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012' de heyecan her geçen gün artıyor. Nez'in yarışmadan ayrılması sonucu...

Kapat