trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Survivor’da kim elendi? Fatmagül mü Bozok mu?

Survivor’da kim elendi? Fatmagül mü Bozok mu?

İlgiule izlenen Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında geçtiğimiz haftalarda eleme oyunlarında ünlüler takımının ezici üstünlüğü vardı. Ancak bu hafta sonu gerçekleşen eleme oyunu büyük bir heyecana sahne olmuş ve kaybeden gönüllüler takımı olmuştu. Kaybetmenin verdiği stresle beraber gönüllüler takımından kimin eleneceği 6 Mayıs da merak konusu oldu.

Pazar gecesi yapılan ada konseyinde Gönüllüler takımından eleme için Fatmagül ve Bozok isimleri çıktı. Gönüllüler takımınında Murat ve Hilmi Cem takımını düşünerek zayıf halka olan Fatmagül’ü yazma kararı almaları adanın hırçın kızı Duygu’yu sinirlendirdi ve beraberinde bir çok tartışmayı getirdi.

survivor-ünlüler-gönüllüler

6 Mayıs Pazartesi günü Survivor ünlüler-Gönüllüler yarışmasında elenen kim olacak? Fatmagül mü Bozok mu? SMS oylamasında desteklemek istediğiniz ismi (Fatmagül – Bozok) yazıp 1890‘a göndermeniz gerekmekte.

SMS oylaması sonucu adadan ayrılan isim Bozok oldu…

Bir önceki yazımız olan Leyla ile Mecnun dizisinde Ali Atay'ın söylediği şarkılar başlıklı makalemizde Ali Atay - Beni Affet, Ali ATAY - Doktor ve Ali Atay - Eksik Bisey Mi Var hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

Daha fazla TV & Medya
Leyla ile Mecnun dizisinde Ali Atay’ın söylediği şarkılar

TRT'nin son dönemde izleyicilerin beğenisini en çok çeken dizilerinden biri olan Leyla ile Mecnun dizisinin oyuncularından Mecnun karakterini canlandıran Ali...

Kapat