trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2 yarışması başlıyor

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2 yarışması başlıyor

Son yılların en çok izlenen programlarından olan Survivor 2011 yılında ünlüler-gönüllüler ile reyting patlaması yapmıştı. 2012 sezonunda yine Ünlüler Gönüllüler yarışması yapacak olan Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, şartların her hafta daha zorlaştığı bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Survivor yeni sezonu Survivor Ünlüler-Gönüllüler 2 ile 18 Mart Pazar akşamı Show TV ekranlarında başlıyor.

Survivor ünlüler gönüllüler 2012 başlamadan şarkıcı Nez ve gönüllüler takımından Meter Mevsimler sağlık sorunları denilerek yarışmadan ayrılmışlardı. Ancak çeşitli sosyal paylaşım ortamlarında Nez’in alacağı ücret ile ilgili olan şakaya dahil olan Meter’in ortalığı karıştırmasının sebep olduğu söyleniyor. Yarışmadan daha başlamadan ayrılan Nez ve Meter’in yerine katılacak kişiler merak konusu oldu.

Acun Ilıcalı,Nez’in yerine sürpriz bir isim kadroya dahil edilecek” dedi.

Büyük macera Survivor Ünlüler-Gönüllüler 18 Mart Pazar akşamı saat 20.00’da Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor!

Bir önceki yazımız olan Can Bonomo Love Me Back Klibi başlıklı makalemizde can bonomo klip, can bonomo love me back klibi izle ve love me back klip izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla TV & Medya
Can Bonomo Love Me Back Klibi

Azerbaycan'da yapılacak olan 2012 Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo çok beğenilen Love Me Back - Sen...

Kapat