trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler

Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler

Televizyon ekranlarında fiziksel dayanıklılık üzerine, ıssız bir adada kısıtlı olanaklarla yaşam ve yarışma mücadelesinin konu edinildiği Survivor yarışma programının bir çok uyarlamasını Acun Ilıcalı yapmıştı ancak en hit sezonunu  Survivor 2011 ünlüler gönüllüler sezonu ile yaşamıştı.Çok beğeniler Ünlüler Gönüllülerin devam niteliğinde olan Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler yarışmasının katılımcılarıda belli oldu. 17 Mart’ta başlayacak olan yarışmanın katılımcıları Acunn.com adresinde fragmanlarda tanıtılmaya başlandı.

Ünlüler kadrosuna baktığımızda gerçekten renkli karakterler göze çarpıyor. En fazla merak edilen karakterlerden birisi hiç şüphesiz kendini Uzaylı olarak tanıtan Mustafa Topaloğlu, bakalım ne kadar uzaylı olduğunu savunarak gerçek dünyada!! hayatını devam ettirebilecek.

Almeda Abazi 1992 doğumludur. Şu ana kadar sinema filmleri Konak ve Şov Biznıs ile TRT dizisi Ayrılık’ta rol almıştır. Aslen Arnavutluk’lu olan Almeda Abazi Miss Tiran, Miss Albania ve Miss Globe Kainat Güzeli ödüllerini kazanmıştır. Katıldığı televizyon programlarında yaptığı amatör danslarla beğeni toplayan Almeda Abazi, Acun Medya tarafından 2011 yılında ikincisi yapılan Yok Böyle Dans’ta yarışmış ve Özge Ulusoy ve Alp Kırşan’ın ardından 3. olmuştur. Almeda Abazi Facebok Fan Sayfası

Alp Kırşan kimdir?1979 yılında İstanbul’da doğdu. Alp Kırşan manken, dizi ve sinema oyuncusudur. Alp Kırşan, Acun Medya tarafından 2011 yılında ikincisi yapılan Yok Böyle Dans’ta yarışmış ve Özge Ulusoy’un ardından 2. olmuştur.

Asıl adı Orhan Baltacı olan Doğuş 1974’de Almanya’da doğdu. Sorunlu bir çocukluktan sonra ünlenen belirli bir hayran kitlesi olan şarkıcı.

Merve Büyüksaraç kimdir? 1990 yılında Ankara’da doğumludur. Merve Büyüksaraç 2006 yılında Türkiye Güzeli olup Türkiye’yi Dünya Güzellik Yarışmasında temsil etmiştir.Merve Büyüksaraç 2007 yılında Buzda Dans yarışmasında yarışmıştır.

Nez Kimdir? Asıl adı Nezihe Kalkan olan Nez 1979 İzmir doğumlu. Nez pop müziği şarkıcısıdır. Ayrıca yaptığı danslarla beğeni toplayan Nez, Acun Medya tarafından 2011 yılında ikincisi yapılan Yok Böyle Dans’ta yarışmıştır.

Nihat Alptuğ Altınkaya kimdir?1979  Karabük doğumlu. Aslen fotomodel olan Altınkaya, profesyonel anlamda oyunculuk eğitimi almıştır.

Sibel Tüzün kimdi?1971’de İstanbul doğumlu. Şarkıcı, besteci ve söz yazarıdır. 2006’da Yunanistan’ın başkenti Atina’da düzenlenen Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’yi Süper Star şarkısıyla temsil etmiş ve 11. olmuştur.

Yarışmaya Katılacak Gönüllüler

Ece Begüm Yücetan, Cevher, Asena Erdem, Hayim Koen, Gülen Sezmiş, Meter Mevsimler, Şansın Tokyay, Serhat, Hasan

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 Gönüllüler Tanıtım Videoları

Bir önceki yazımız olan Uçurum Dizisi Hemşirelerden Özür Dilemelidir! başlıklı makalemizde uçurum dizisi 3. bölüm küfür ve uçurum dizisi hemişereye küfür hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla TV & Medya
Uçurum Dizisi Hemşirelerden Özür Dilemelidir!

ATV ekranlarında dün akşam üçüncü bölümü ekran başına gelen Uçurum dizinde yaşanan bir sahne beni ne kadar rahatsız etmiş ise...

Kapat