trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Sonax Yoğun Jant Temizleyici Uygulaması

Sonax Yoğun Jant Temizleyici Uygulaması

uzun zamandır aklımda arabamın jantlarının temizliği konusunda almayı düşündüğüm Sonax Jant Temizleyici ürünü geçtiğimiz günlerde Bauhaus yapı marketinden aldım. Bugünde fırsat bu fırsat deyip arabayı bi fırçasız yıkama tekniği ile yıkayayım dedim ve benzinliğin yolunu tuttum.

Tabi ev sıcak olunca havanın o kadar soğuk olduğunu düşünmemiştim. Öncelikle Sonax Jant temizleyiciyi aracımızın jantlarına sıkıyoruz. Yeşil olan Sonax Jant temizleyici zamanla kırmızı bir renk alıyor. Her zaman gittiğim yıkamacı hemen geldi yanıma Hocam ne o kan mı bulaşmış diye 🙂 Fırça yardımı ile jant temizleyiciyi iyice janta iyice yayıyorsunuz.

Jant temizleyici görevini yaparkende fırçasız yıkama şampuanını arabaya sıktım ve sadece geriye yıkamacının basınçlı su tutması kaldı işte Sonax Yoğun Jant Temizleyicinin uygulama sonrası fotoğrafları.

sonax-jant-temizleyici sonax-jant-temizleyici-uygulama sonax-yoğun-jant-temizleyiciMerak edenler için Sonax Jant Temizleyici Fiyatı: 15 TL

Bir önceki yazımız olan 6.000 TL Takas İndirimli Citroen Kampanyası başlıklı makalemizde citroen 6000 tl indirim, citroen kasım kampanyası ve citroen takas kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
6.000 TL Takas İndirimli Citroen Kampanyası

2013 Yıl sonu kampanyalarından bir yenisi de Citroen firmasından geldi. "6.000 TL’ye Varan Takas İndirimi Citroen'de Sizi Bekliyor" sloganı ile...

Kapat