trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Sıfır Kilometre Araç Pazarlığı ve Alınabilecek Hediyeler

Sıfır Kilometre Araç Pazarlığı ve Alınabilecek Hediyeler

Son 11 ay içinde 2 defa şahsım adına (Chevrolet, Opel), 1 defa arkadaş adına (Chevrolet), 1 defada Kayınbaba adına (Honda) 0 km araç pazarlığında bulundum. Bazı konulara dikkat etmekte fayda var;

Ne alacağınızı bilerek gidin (diğer bayilerden fiyat alarak) yoksa hiç bilmediğiniz bir arabayı piyasasınız çok üzerinde alabilirsiniz. Örnek: 1 ay önce takasa verdiğim arabayı bayiden alan arkadaş, normal piyasası maksimum 22 olan arabayı 23 bine alıp üzerine de 500 lira 15 bin bakımını yaptırmış.

Elinizde nakidiniz olsun aracınızı takasa vermekten mümkün mertebe kaçının çünkü sizin arabanıza ölü fiyat vererek daha fazla kar ederler. Kendi arabanız bu durumda elinizi kolunuzu bağlar.

Parzalık sırasında istediğiniz hediyeleri belirtin verilmeyeceği durumda almaktan vazgeçeceğinizi belirtebilirsiniz. Büyük bir etkisi var. Kayınbabaya Honda pazarlığı yaparken alabileceğimiz herşeyi aldıkdan sonra (ışıklı kapı eşiği, krom çıta, park sensörü, karter muhafaza) en son dedik cam filmi yapın olurdu olmazdı ozaman almıyoruz dedik hemen müdür araya girdi spoiler takalım 🙂 tamam hadi alalım moduna geçtik tabi.

Aldığınız hediyeleri mutlaka sipariş formuna işletin.

şuan aklıma gelenler bunlar…

Bir önceki yazımız olan Starmaxx İce gripper w850 başlıklı makalemizde ice gripper, kış lastiği ve kullanıcı yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
Starmaxx İce gripper w850

Evet Arkadaşlar uzun düşünceler sonucu ve maddi durumlardan ötürü, 225-45-17 ebatlarında olan 2011 Opel Yeni Meriva aracıma taktırmış durumdayım. Tanesi...

Kapat