trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Sava Eskimo S3 Plus Kullanıcı Yorumları

Sava Eskimo S3 Plus Kullanıcı Yorumları

Bu sene kış öncesi araba değiştirince eski arabanın lastiklerini de üzerinde verince yeni bir lastik alma ihtiyacı hasıl oldu. Uygun fiyatlı ne alsam diye düşünürken Sava Eskimo S3+ Good Year yan ürünü olması etiket değerlerinin kayda değer olması nedeniyle tercih sebebim oldu.

205/55/16 ebatında lastik kullanan Toyota Auris aracıma Kasım döneminde en uygun N11 internet mağazasında buldum ve siparişi mağazanın kampanyası kart kampanyası derken lastiklerin tanesi şaka gibi bir fiyata “121 TL” ye gelmiş oldu.

Peki gelelim kullanım yorumlarıma:

Lastikleri taktıktan sonra arabada bi ağırlık hissettim oda normaldi çünkü havalar tam kış şartlarında değildi. Ama geçtiğimiz hafta Ankara’da yağan yoğun kar sonucu arabamın kapalı otoparktan çıkmasında, okuluma çıkan Şafaktepe Parkının arkasındaki rampada olsun yol tutuşu olsun hiç bir güvensizlik hissi vermedi.

Sava Eskimo S3+ lastik özellikleri

Geniş bir binek araç yelpazesine yönelik kış lastiği Sava Eskimo S3+ iyi bir kalite-fiyat oranı sunar.

Sürüş. Termo lastik bileşimi sayesinde kış mevsiminde iyi sürüş özellikleri.

Güvenlik. Lastik sırtında çok sayıda bulunan kavrama kenarları sayesinde ıslak zeminde etkili frenleme. Üç adet çevresel kanal sayesinde düşük suda kızaklama riski.

Sava Eskimo S3+ lastiğinin teknik ayrıntıları

  • Araç tipi: Otomobil
  • Lastik çeşidi: Yakıt tasarruflu
  • Mevsim: Kış
  • Yeşil lastik: Hayır
  • Jant çapı: 13’’, 14’’, 15’’, 16’’
  • Hız indeksi: Q, T, H

 

Bir önceki yazımız olan İnternetten Plaka Seçme-Plaka Tahsis Güncel Bilgi başlıklı makalemizde ankara plaka tahsis, istanbul plaka tahsis ve özel plaka rezerve hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
İnternetten Plaka Seçme-Plaka Tahsis Güncel Bilgi

Blog sayfamın en hit konusu olan İnternetten Plaka Seçme-Plaka Tahsis konusunu güncellemek farz oldu. Yazıyı 2011'de yazmışım o günden bu...

Kapat