trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Sanırım bu sefer tuttu!

Sanırım bu sefer tuttu!

Son iki gündür meteoroloji yoğuk kar yağışı uyarısı yapıyor vatandaşları araçlarıyla trafiğe çıkmamaları konusunda uyarıyordu. okuldaki öğretmen arkadaşlarımdan biliyorum meteoroloji’ nin uyarısına göre arabasız geliyorlar daha sonra ne yağmur, ne kar günlük güneşlik iki gün.

Ama şuan dışarda yağan kara göre meteoroloji bu sefer tahmininde yanılmadı. Şuan yapılan aramalara baktığımda 17 Şubat Cuma günü Ankara’da tatil olacak mı sorusu fazlasıyla soruluyor. Ancak Ankara Valiliği yaptığı açıklamada Cuma günü eğitim-öğretimin devam edeceğini bildirdi.

ANKARA’DA EĞİTİM-ÖĞRETİM
CUMA GÜNÜ ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR…
(16.02.2012)
Ankara Valiliği; Ankara İlinin Perşembe akşamından itibaren kar yağışlı ve soğuk havanın etkisi altına gireceğinin ve kar yağışının Pazar günü akşamına kadar da aralıklarla devam edeceğinin Meteoroloji Bölge Müdürlüğü hava tahmin raporlarından anlaşılmasıyla hava koşulları nedeniyle tüm vatandaşları tedbirli olmaları hususunda uyardı.
Valilik açıklamasında “Ankara İlinde; Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyeleri sorumluluk alanlarında bulunan kent içi yollarda meteorolojik şartlar nedeniyle herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmaması bakımından Büyükşehir Belediyesi ile İlçe Belediyelerine ait çok sayıdaki iş makineleri ve personeli ile kar mücadelesi için hazır olduğu, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve ilgili birimlerle kent içi arterler dahil iş makineleri ve personelinin kar mücadelesi çalışmalarına ilişkin gerekli koordinasyonun sağlandığı” belirtildi.
Valilik açıklamasında devamla; “Perşembe akşamından itibaren kar yağışının yeniden başlayacağı ve Pazar günü akşamına kadar da aralıklarla devam edeceğinin beklendiği ifade edilerek “başta öğrenci velileri olmak üzere eğitim-öğretim kurumları yöneticilerinin; öğrencilerimizin sağlıkları ve ulaşım güvenlikleri ile eğitimlerinde sürekliliğinin olumsuz etkilenmemesi bakımından Cuma günü gerekli tedbirleri almaları” istenerek, “Sürücülerin araçlarına kar tipi lâstikleri takmaları, araçlarında çekme halatı ve zincir bulundurmaları ile vatandaşlarımızın toplu taşım araçlarını kullanmalarının yararlı olabileceği” vurgulandı.
Ankara Valiliği açıklamasında; “Ankara İlinde Perşembe akşamından itibaren kar yağışlı ve soğuk havanın etkisi altına girileceği ve Pazar günü akşamına kadar da bu durumun devam edeceği hava tahmin raporlarından anlaşılan meteorolojik durum ve gelişmeler, Ankara Valiliği Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi tarafından dikkatle ve aralıksız olarak izlenmekte olup Ankara İlinde genel hayatı olumsuz etkileyebilecek herhangi bir durumun bulunmadığı değerlendirilmektedir.” denildi.
Kamuoyuna saygıyla sunulur.

Bir önceki yazımız olan Veli Toplantı Tutanakları, Veli Toplantı Raporları başlıklı makalemizde 1.sınıf, 2.sınıf ve 2011-2012 veli toplantısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Eğitim, Güncel
Yeni Sunucumuza Taşındık

Daha  önceki yazılarımızda aylık trafiğimizin yetmediğini ve bir arayış içinde olduğumu yazmıştım. Bu ay trafik ihtiyacı daha da arttı dün...

Kapat