trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Samsung Galaxy S Wifi 5.0 Android Dünyasına Merhaba

Samsung Galaxy S Wifi 5.0 Android Dünyasına Merhaba

Uzun zamandır aklımda olan bir android işletim sistemli tablet alarak seyyar olduğum durumlarda internet ortamından uzaklaşmamış olacaktım. Tercih yaparken ince eleyip sık dokumam gerekiyordu. Çünkü alacağım ürünün yer kaplamaması ve cebimde rahatsızlık vermeden taşınabilir özellikte olması ön plandaydı. Uzun araştırmalar karar verme aşaması derken tercihimi Samsung Galaxy S wifi 5.0 multimedya tablet alarak halletmiş bulunuyorum.

İyi bir tercih yaptığımı iki gündür kurcaladığım süreçte çok daha iyi anladım. 5 inç olan ekranı ile boyutları mükemmel bir uyum sağlıyor. Tek eksiği 3g olmaması (oda olsa zaten fiyatı 2000 lira olurdu)dediğim Samsung Galaxy S wifi 5.0’ın ilk etapta göze çarpan bir sıkıntısı bulunmuyor. Fiyatı ile (400 TL) de tercih sebebim oldu.

Samsung Galaxy S wifi 5.0 Genel Özellikleri:

Gömülü İşletim Sistemi: Android

Sürüm: 2,2 (Froyo)

Belge Dosyası

 • Word Dosyası : Doc, docx
 • Excel Dosyası : Xls, xlsx
 • Power Point : Ppt, pptx

Görüntü Dosyası

 • JPEG : Var
 • BMP : Var
 • PNG : Var

Pil Kapasitesi

Ses Oynatma Süresi

 • Maks 40 Saate kadar (Süre cihazdaki şarkı kalitesi, ses yüksekliği, ekran açıklığı, wifi, gps vb gibi ayarların durumlarına göre farklılık gösterebilir.)

Video Oynatma Süresi

 • Maks 8 Saate kadar (Süre cihazdaki video kalitesi, ses yüksekliği, ekran açıklığı, wifi, gps vb gibi ayarların durumlarına göre farklılık gösterebilir.)

Pil Kapasitesi: 2 500 mAh

Atık android paylaşımları da gelecek…

Bir önceki yazımız olan Yetenek Sizsiniz 2012 Büyük Sezon Finali başlıklı makalemizde yetenek sizsiniz 1. si kim, yetenek sizsiniz 12 mart sezon finali ve yetenek sizsiniz final hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. burak dedi ki:

  selamlar,
  şirket exchange mailimi kullanırken dosya ekleyip gönderdikten sonra gönderilenler kutusuna gidip gönderilen maili açıp içindeki ekli dosyayı görüntüle yapamıyorum. hesabı tekrar yükleyip kaldırdım olmadı.

  birde, üzerindeki sürüm 2.2.2 yeni versiyonlar yokmu sürüm güncellemesiyle düzelebilir ?

  acil yardımlarınızı bekliyorum.

  1. gokhan dedi ki:

   ilk sorunuza cevap olarak bende şimdi denedim gokhanguneri.com uzantılı mail adresimde dediğiniz gibi gönderdiğim ek görünüyor ancak görüntüle yapamadım. sanırım makinenin içinde gelen eposta uygulamasından kaynaklı olabilir. bildiğim kadarı ile sürüm güncellemesi yok. ancak forumdonanımhaberde falan cihazın garanti kapsamının dışına çıkartarak güncelleme yapıyorlar.

  2. gokhan dedi ki:

   acama market uygulamasından indirilen hotmail+seven uygulmasında manuel posta hesabı kurulumu yapılsa ordan görüntülenemez mi?

Yorum Yaz

Daha fazla Android
Android 2.0 İçin WordPress Uygulaması

Şimdiye kadar pek mobil bir şekilde internet düşüncem olmadı çünkü her an elimin altında ulaşabileceğim bir internet bağlantım mevcuttu. Ama...

Kapat