trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Samsung Galaxy Note 2 Flip Cover Kapak

Samsung Galaxy Note 2 Flip Cover Kapak

Geçtiğimiz ay telefon değiştirme isteği sonucu uzun zamandır aklımda olan Samsung Galaxy Note 2 telefon almıştım. Aldığım satıcı yaptığı kıyak!! üzerine orjinal muadili flip cover kapak hediye etmişti. Tabi bende beleş nasıl olsa diyerekten almıştım. Ama kullanılan malzemenin kalitesi cidden o kadar kötü ki telefonun kalitesine hiç yakışmıyordu. Neyse dedim aldık bi kere kullanalım telefonda çizilmesin ama hep bişeyler beni orjinal Samsun Note 2 Flip Cover alma konusunda dürtükleyip duruyordu.

Bu dürtüklemenin sonucunda bu hafta sonu gezmesinde teknoloji mağazaları gezintisi yaptım. Samsung yetkili bayileri de olmak üzere bir çok yere baktım ancak bir üründe bu kadar da olmaz dedirten fiyatlarla karşılaştım. 59 liradan başlayan fiyatların en bombası Samsung Yetkili bayilerinden bir tanesiydi Genpa garantili Note 2 Flip Cover kapak için dalga geçer gibi 99 lira fiyat verdi. (içimden kocaman bi yuh çektim)

samsung-galaxy-note-2-n7100-flip-cover-kapak-titanium-grey

Tabi bi kere aklıma düştü ne yapsam ne etsem derken mobil ürünlerin aksesuarları konusunda bir firmaya ulaştım ve 49 lira internet fiyatı yanında ekran jelatini hediyeli olarak görünce bir önceki yazımda geçen Samsung Araç Şarj Aleti Greenmate PC150BL ile beraber ücretsiz kargo eşliğinde sipariş verdim ve bugün elime ulaştı.

Gerçekten orjinal ürünün kalitesi başkaymış, bir aydır boş yere kullanmışım… Siz siz olun güzel bir araştırma ile interneten orjinal lisanslı ürünü çok daha uygun fiyata alabilirsiniz. Dileyene hangi internet mağazasından aldığımı söylerim…

Bir önceki yazımız olan Samsung Araç Şarj Aleti Greenmate PC150BL başlıklı makalemizde Greenmate PC150BL, Samsung Araç Şarj Aleti ve samsung telefon şarj cihazı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Android, Teknoloji
Samsung Araç Şarj Aleti Greenmate PC150BL

Akıllı telefon ve tabletlerin hayatımızda iyice yer etmesi ile beraber bir takım sıkıntılarda baş gösteriyor. Bunların en başlıcası mobil olduğumuz...

Kapat