trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Samsung Araç Şarj Aleti Greenmate PC150BL

Samsung Araç Şarj Aleti Greenmate PC150BL

Akıllı telefon ve tabletlerin hayatımızda iyice yer etmesi ile beraber bir takım sıkıntılarda baş gösteriyor. Bunların en başlıcası mobil olduğumuz durumlarda kullandığımız cihazlarda şarj sıkıntısına düşmemiz. Bu sorunu çözmenin en kolay yolu da araç şarj cihazı almaktır. Akıllı telefon kullanıcılarının en çok tercih ettiği markalardan olan Samsung için araç şarj aleti tavsiyesinde bulunacağım.

Samsung araç şarj aleti tercih ederken neleri göz önünde bulundurmamız gerekiyor peki?

Öncelikle “ucuz etin yahnisi olmaz” sözünden hareketle ekonomik durumunuz ölçüsünde mümkünse orjinal ürün yoksa muadili olabilecek kaliteli ürünleri tercih etmeniz sizin ve cihazınızın yararına olacaktır.

samsung-arac-sarj-cihazı

Piyasaya baktığınızda her fiyatta ürün bulmanız mümkün bu yazımda Şuan kullanmakta olduğum Samsung Galaxy Note 2 telefonum için aldığım Greenmate PC150BL araç şarj cihazı hakkında bilgi vermek istiyorum.

Ürünü internetten dün sipariş verdim ve bugün elime ulaştı. GreenMate  PC150BL Araç Çakmaklik Şarj Cihazını elinize aldığınızda ağırlığı ile ve kullanılan malzeme ile güven hissi oluşturuyor. Kutusunun içinde kullanım kılavuzu ve Samsung micro USB data ve şarj adaptörü de çıkmaktadır.

– Özel dizaynı sayesinde aracınızla bütünlük sağlar ve led ışığı sayesinde cihazın şarj durumunu cihazın ekranına bakmaya gerek olmadan çakmak şarjından takip edebilirsiniz. Kullanım sırasında verdiği kırmızı ışık arabamın renk ambiyansı ile de çok uyumlu oldu.

– 2.1 A gücü ile hem Cihazınızı daha kısa sürede şarj edebilir hemde aynı çakmak şarjı ile tabletinizide sarj edebilirsiniz.

– Universal USB çıkışi sayesinde USB girişli tüm data kablolari ile uyumludur.

Bir önceki yazımız olan Avea İPhone 5S Cihaz Kampanyası başlıklı makalemizde avea iphone 5s cihaz, avea iphone 5s kampanyası ve iphone 5s ücretlendirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Mustafa dedi ki:

    Bu üründen bulma şansımız var mı ?

Yorum Yaz

Daha fazla Android, Teknoloji
Real Racing 3 Araba Yarışı Oyunu Andoid Apk

Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon ya da tabletiniz var ise oyun oynamak kaçınılmaz oluyor. Aslında Samsung Galaxy note...

Kapat