trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Renault 5000 liraya varan indirim kampanyası

Renault 5000 liraya varan indirim kampanyası

Yıl sonu kampanyalarından bir tanesi de Renaulttan. 15.000 Tl için 12 ay vadeli faizsiz kredi Renaulttan.

Renault binek ve ticari modelleri ÖTV artışından etkilenmiyor. “Sabit Faiz Oranı ve Şimdi Al 2012’de Öde” kampanyası devam eden Renault binek modellerde, fiyatlar değişmiyor, Latitude 2.0L ve Koleos modeli hariç.

Konu olan ÖTV indirimi, Araç Liste Fiyatı üzerinden yapılan indirime karşılık gelen tutarı ifade etmektedir. Araçların versiyon, ekipman ve model yılı özellikleri doğrultusunda indirim tutarı farklılık gösterebilir. Renault Clio Hatchback, Renault Clio Grand Tour ve Renault Kangoo, 2 yıl sınırsız km  garantisi ya da “3 yıl veya 100.000 km (hangisi önce dolarsa)” yeni araç garantisi kapsamındadır. İlanda gösterilen model üzerindeki aksesuarlar ile satılan modeller üzerindeki aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, 30 Kasım 2011 tarihine kadar, katılımcı Renault Yetkili Satıcılarında geçerlidir.


Modellere göre FİYAT HESAPLAMA ve KREDİ KOŞULLARI

Bir önceki yazımız olan Konsept Aracın Günlük Kullanıma Uyarlanmış Hali ASTRA GTC başlıklı makalemizde astra gtc lansman, astra gtc motor ve astra gtc motor seçenkeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Ayhan YÜCETÜRK dedi ki:

    5000 tl indirim sadece clio içinmi.kötü

  2. gokhan dedi ki:

    hocam her modelde indirim var sanırım ama farklı tutarlarda direk 5000 lira indirim yok 5000 liraya varan indirimler diyor.

  3. Hakan Kaya dedi ki:

    Bir arkadaşın yorumuna katılıyorum: 55 bin vereceksem neden illa renault ya bağlı kalayım? Bir sürü alternatif varken:(

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
Konsept Aracın Günlük Kullanıma Uyarlanmış Hali ASTRA GTC

Opel yeni ve özgün tasarımlarına devam ediyor. Yenilenen tasarıma Opel Astra GTC de katıldı. Astra GTC özellikle geçn kesimin ilgisini...

Kapat