trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Online Trafik Cezası Sorgulama-Ödeme, MTV Sorgulama-Ödeme Resimli Anlatım

Online Trafik Cezası Sorgulama-Ödeme, MTV Sorgulama-Ödeme Resimli Anlatım

Motorlu Taşıtlar Vergisini ve Sisteme işlemiş trafik cezanızın bankaya ya da postaneye gitmeden online olarak ödemek çok kolay. MTV ödeme dönemlerin banka promosyonlarından taksit vb. uygulamalardan da yararlanabiliyorsunuz. İşte size Online Trafik Cezası Sorgulama-Ödeme, MTV Sorgulama-Ödeme Resimli Anlatım. Daha önce Chevrolet Forumumda paylaşmıştım.

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp adresinden İnternet vergi dairesi web sayfasına giriş yapıyoruz.

Girdiğimiz sayfada kırmızı yuvarlak içine alınan MTV Sorgulama ve Ödeme  linkine tıklanır.

Resimde kırmızı ile belirtilen yerlere araç ruhsatındaki tescil bilgileri girilerek tamam linki tıklanarak sisteme girilir.

Kırmızı Yuvarlak içine alınan yerlerden sisteme işlemiş olan cezalar sorgulanarak kredi kartı ile ödeme işlemi yapılır. Motorlu Taşıtlar Vergisi sorgulanarak ödenmeyen tutar ödenir.

NOT: Beyanlada trafik cezası ödeyebilir ya da yediğiniz cezanın sisteme işlemesini bekleyebilirsiniz. Ara da sırada bakmakta fayda var haberimiz olmayan bir ceza sisteme yansımış olabilir.

Herkese cezasız sürüşler.

Bir önceki yazımız olan OYAK Üyelerine Özel Otomobil Kampanyası başlıklı makalemizde oyak 2011 araç kampanyası, oyak araç kampanyası ve oyak üye renault kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
OYAK Üyelerine Özel Otomobil Kampanyası

OYAK üyelerine özel otomobil kampanyası MAİS Şube Müdürlüklerinin 10 adet satış noktası üzerinden gerçekleştirilecek olup, 17 Ekim 2011 – 4 Aralık...

Kapat