trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Öğretmenlerin Özür Grubu Tercihleri Ne Zaman Başlayacak?

Öğretmenlerin Özür Grubu Tercihleri Ne Zaman Başlayacak?

Öğretmenlerin il içi ve il dışı özür grubuna bağlı yer değiştirme işlemleri ilk basamağı 8 Ocak itibarı ile son bulmuştu. Peki öğretmenlerin ikinci basamakta yapacakları tercihler ne zaman başlayacak?

Tahminlerime göre İl Milli Eğitim Müdürlükleri boş olan kontenjanları ve muhtemel boşalacak olan okullardaki kadroları geçmiş atama dönemlerinde olduğundaki gibi liste halinde yarın yani 10 Ocak Cuma günü veya en geç hafta sonuna kadar yayınlarlar diye düşünüyorum ardından atama takvimine göre;

II. AŞAMA Tercihlerin yapılması ve onay süreci 13-17 Ocak 2014 arasında yapılacak.

Atamalar 20-21 Ocak 2014 tarihlerinde yapılacak.

Tebligat ve ilişik kesme işlemleri 27 Ocak- 07 Şubat 2014 yapılacak.

Bir önceki yazımız olan 2014 Öğretmenlerin Özür Grubu Atamaları başlıklı makalemizde 2014 özür grubu atama takvimi, 2014 şubat özür grubu ve özür grubu atama duyurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. gokhan dedi ki:

    DİKKAT!
    EĞİTİM KURUMLARININ TERCİH EDİLECEĞİ 2.AŞAMA BAŞVURULAR 20-23 AĞUSTOS 2013 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR. 2.AŞAMA BAŞVURU YAPMAYAN ÖĞRETMENLERİN BAŞVURULARI DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR. yazıyor ancak sakin olmakta fayda var sistem gün içinde tam olarak aktif olacaktır.

  2. gokhan dedi ki:

    Simdi de ozur grubu basvurularinin 1. Asamasina basvurmadiginiz icin 2. Asamaya basvuramazsiniz yaziyor.

Yorum Yaz

Daha fazla Öğretmen
2014 Öğretmenlerin Özür Grubu Atamaları

Özür Grubu atamaları uzun yıllardır Öğretmen camiası için sıkıntılı bir süreç olmuş ve özellikle de son yıllarda da sık sık...

Kapat