trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

O Ses Türkiye 2013 Final Kazananı

O Ses Türkiye 2013 Final Kazananı

Büyük heyecana sahne olan O Ses Türkiye 2013 Finali dün gece yapıldı. Yapılan SMS oylaması sonucunda finale 4 yarışmacıda ilk elenen Berkan Taşkın oldu,bana göre son ikiye kalması gereken bir yarışmacıydı.

İkinci oylamada ise Onur Uğuş elendi. Bu son derece doğru bir elenmeydi. Son ikiye kalan Aydan Mosharraf ve Mustafa Bozkurt kaldı.

Şahsi görüşüm ilk elenen iki yarışmacının Onur ve Uğuş ve Mustafa Bozkurt olması gerekiyordu. Çünkü ikisinin de kendine ha bir tarzları yoktu. İkisi de bence taklitten öte gidemediler. Ancak Ayda ve Berkan’nın kendi tarzları vardı ve bunu her fırsatta kanıtladılar.

o-ses-turkiye-2013-finali

Ama eleme olayı SMS’e dayalı oldupu için Ayda Mosharraf ve Mustafa Bozkurt arasındaki SMS oylamasını ise Mustafa Bozkurt kazanarak Türkiye’nin ‘O Sesi!!!!!’ oldu.

Benim birincim Ayda ikincim ise Berkan Taşkın’dı. Mustafa Bozkurt hiç bir şeyini göstermedi.

Bir önceki yazımız olan Beni Böyle Sev Yeni Dizi TRT1 başlıklı makalemizde Beni Böyle Sev, Beni Böyle Sev Yeni Dizi yorumları ve trt beni böyle sev hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. yaşar ersoyu dedi ki:

    Benimde birincim Ayda,ikincim ise Berkan.Mustafa Bozkurt sadece tek tarz şarkı söylüyor.Bu yarişmanın ilk dördüne bile girmesi sürpriz.Herhalde final oylamasında jürininde müdahil olması gerekiyor.

    1. gokhan dedi ki:

      bence de farklı bir ezgi ses duymadık… Ama Ayda ve Berkan öyle değildi özellikle Ayda yabancı da söyledi yerli de ve hepsini de mükemmel söyledi.

Yorum Yaz

Daha fazla TV & Medya
Beni Böyle Sev Yeni Dizi TRT1

Alışılmışın dışında gerçekten saf ve doğal bir dizi izlemek isteyenlerin tercihi olacak bir dizi. Şans eseri denk geldim ve ilk...

Kapat