trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Nexus 5 Fiyatı

Nexus 5 Fiyatı

Android 4.4 Kit Kat işletim sistemi ile gelen Nexus 5 yurt dışında iyi bir satış potansiyeli yakalamış durumda. Ülkemizde ise son günlerde LG ile sıkı işbirliği içerisinde olan Teknosa tarafından ön siparişte satışa sunulmuştu. 20 Ocakta gönderilmeye başlanacak Nexus 5 için Turkcell’de ön siparişten peşin ve Turkcell Kontratlı olarak satış yapacağını duyurdu.

Ülkemiz için şu anda tavsiye edilen

Nexus 5 Fiyatı: 1399 TL

Nexus 5 Teknosa Fiyatı:

Eğer Nexus 5 modelini Teknosa’dan satın almak isterseniz, 1399 TL’ye peşin ve 12 Taksitli olarak sahip olabilirsiniz. Teknosa ilk sipariş veren 100 kişiye Nexus 5 Kılıfı hediye ediyordu ancak çoktan 100 kişi sipariş vermiştir. Ayrıca Teknosa Nexus 5 alanlara 100 TL değerinde hediye çeki veriyor. Bu durumda 1299 TL’ye sahip olmak mümkün.

Turkcell Nexus 5 Fiyatı:

Turkcell peşin fiyatı da 1399 TL olmakla birlikte, Turkcell mağazada geçerli 100 TL hediye çeki ile birlikte orjinal Nexus 5 bumper kılıf hediye ediyor.

Nexus 5 Turkcell Kontratlı Fiyatları:

24 ay taahhüt vererek ayda 76,00 TL ödeyerek 250 mb turbo internet paketi ile birlikte Nexus 5 sahibi olabilirsiniz. Toplamda ödeyeceğiniz rakam 1824,00 TL

Kredi kartlarına yapılacak taksit sınırlaması  ile kontratlı veya taahhütlü telefon satışları patlayacak gibi duruyor.  İlerleyen günlerde daha değişik paketler ile satışa sunulacaktır.

nexus 5 orjinal kılıf

Bir önceki yazımız olan Yetenek Sizsiniz 2012 Büyük Sezon Finali başlıklı makalemizde yetenek sizsiniz 1. si kim, yetenek sizsiniz 12 mart sezon finali ve yetenek sizsiniz final hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Android
Nexus 5 Özellikleri

Google akıllı telefon nexus serisinin beşinci versiyonu olan Nexus 5 çok yakında ülkemizde de satışa sunulacak. LG tarafından üretilen Nexus...

Kapat