trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Nextgen Gallery, wordpress fotoğraf galerisi eklentisi

Nextgen Gallery, wordpress fotoğraf galerisi eklentisi

Birçok WordPress sitede kullanılan fotoğraf galerisi eklentisi Nextgen Gallery’dir. NextGEN Gallery, Alex.Rabe tarafından wordpress için hazırlanmış bir fotoğraf albümü eklentisidir. İçerisinde bir çok özelliği barındırıyor.

Oluşturduğunuz galerilere çok hızlı bir şekilde fotoğraf yükleyebilir yüklediğiniz fotoğrafları istediğiniz yazının istediğiniz yerinde gösterebilirsiniz. Eklenti ile resim galerileri, slayt gösterileri, albümler oluşturabilir, resimlerinize etiket, şeffaf damga (fligran) ya da yazı ekleyebilir, resim ve önizlemelerini sınırsız denebilecek şekilde kişiselleştirebilirsiniz, resim tıklaması sonucu resimlerin Highslide, Lightbox ve daha bir çok özellik barındırmaktadır.

Özellikle benim filigran hoşuma gitti başkaları tarafından kullanılmasını istemediğiniz fotoğraflara filigran ekleyebilir bu sayede emeğinizi de isteğiniz dışında kullananlar reklamınızı yapmış olurlar.

Nextgen Gallery Kurulumu

Nextgen Gallery linkinden son sürümünü indirebilirsiniz. Video da her şey anlatılıyor.

 Kurulumu gerçekleştirdikten sonra Yönetici/Gallery yolunu izleyerek Türkçeleştirmesini yapacaksınız. Sağ tarafta alttaki resimden indireceksiniz. Sayfayı yenilediğinizde Türkçeleşmiştir.

Örnek yazı yada sayfa. DEMO sayfasında yazının sonunda görebilirsiniz. Kafanıza takılan bir konu olduğunda yorum bölümünden sorabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan WordPress Download Eklentisi wp-filebase başlıklı makalemizde worpress dosya eklentisi tavsiye, wp dosya eklentisi ve wp download eklentisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. yusf dedi ki:

    yükledim ancak pop-up olarak gelmiyor resimler

    1. gokhan dedi ki:

      seçenekelrini deneyin birinde üzrine tıklayınca popup açıyor.

Yorum Yaz

Daha fazla Wordpress
WordPress Download Eklentisi wp-filebase

Bu yazımızda paylaşımlar arttıkça sitemizin ihtiyacı olan Wordpress Download eklentisi arayışlarına girdim kimisi ücretli kimisi çok basit ama en son...

Kapat