trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Müzik Tanıma Android Uygulaması Shazam

Müzik Tanıma Android Uygulaması Shazam

Bazen sokakta, bazen alışveriş merkezinde kulağınıza bir şarkı takılır ancak kime ait olduğunu bilemeyiz. İşte bu tür durumlarda rahatlıkla Shazam uygulamasını kullanabilirsiniz. Peki Shazam nedir? Benim tanışmam da yeni Aveo Reklamlarında arka plandaki şarkının ne olduğunu merakımla başladı sağolsun Turgay kardeşim beni Shazam ile tanıştırdı.

Shazam; duyduğunuz ve merak ettiğiniz şarkının 15 saniyelik bölümünü mobil cihazınızda Shazam uygulamasına dinleterek sonucu bekleyiniz. Kısa bir beklemenin ardından o parçanın kim tarafından söylendiği ve hangi albümde yer aldığını öğreneceksiniz. Youtube videosuna kadar karşınıza çıkartan uygulamada istediğiniz videoyu etiketleyebilir sosyal paylaşım ortamlarında paylaşabilirsiniz.

Goole Play yöneticisinde uygulama arama yerine “Shazam” yazarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Tavsiye edilebilecek bir android uygulama ancak Türkçelerde biraz sıkıntı olabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Yetenek Sizsiniz 2012 Büyük Sezon Finali başlıklı makalemizde yetenek sizsiniz 1. si kim, yetenek sizsiniz 12 mart sezon finali ve yetenek sizsiniz final hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Android
Android Market, Google Play wifi İndirme Sorunu Çözümü

Son günlerde birçok android işletim sistemli cihaz kullanan kişinin ve benimde yaşadığım bir sıkıntı. Android Market yeni adı ile Google...

Kapat