trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Michelin Alpin A4 Kış Lastiği Özellikler ve Kampanyalar

Michelin Alpin A4 Kış Lastiği Özellikler ve Kampanyalar

Son günlerde çok sorulan sorulardan bir tanesi de kışlık lastik tercihleri ve neden kış lastiği kullanmalıyız bu konuyu daha önceki yazılarımızda ele almıştık. Bu testlerde yer alan lastiklerden olan Michelin Alpin A4 lastiğini yakından tanıyalım.

Daha önce 3 kış boyunca Hyundai aracımda Michelin Alpin serisi lastik kullanmış ve çok faydasını görmüştüm. Bu lastikleri Güneydoğu yollarında, Ankara yollarında otobanda her türlü yol koşulunda kullanmış ve hiçbir sıkıntı yaşamamıştım.

Bir keresinde beni yolda tutmuş benim ve aracımın hasar görmemesini sağlamıştı. Eğer o anda yazlık lastik kullanıyor olsa idim büyük zararlar görmüş olabilirdim. O andan itibaren kışlık lastiklere olan inancım kat kat artmış ve araçlarımda 2 takım lastik (kışlık-yazlık) kullanmaya özen göstermiş ve etrafıma tavsiyelerde bulunmuşumdur.

Michelin Alpin A4 Faydaları

Buzda, karda veya yağmurda

%10 daha kolay kalkış (1)
% 5 daha kısa durma mesafesi (2)
fazladan bir kış boyunca sürüş(3)

Michelin Alpin A4 Teknoloji

Michelin full active tread (tam aktif sirt deseni)

Full Active tread en çetin koşullarda çekiş gücü, frenleme ve dengeyi arttırmaktadır.

Helio Compound +

Islak ve buzlu yollarda dahi yol tutuş ve frenlemeyi arttıran yenilikçi bir kauçuk karışımı. Bütün hava koşullarında aracınızı tamamen güvenli bir şekilde sürmenize yardımcı olmaktadır.

MICHELIN uzmanlığı

MICHELIN Alpin lastiği en ekonomik kış lastiğidir (4); size piyasa ortalamasından %35 daha fazla kilometre ömrü sunmaktadır.
Kauçuk bileşenleri ve lastik yapısı anlamında MICHELIN’in bütün teknik bilgisinden faydalanmaktadır.

Enerji verimi

Bir MICHELIN lastiğinin yanağı üzerinde GREEN X işaretinin olması piyasadaki en iyi enerji seviyelerinden birisinin garantisidir.
Lastik ömrü ve güvenlik anlamında MICHELIN performanslarından faydalanırken yakıt tüketiminizi (5) ve COsalınımlarınızı azaltırsınız.

Michelin 4 Lastik Alana Paspas Seti Hediye Kampanyası hakkında detaylı bilgi.

17 Ekim-30 Kasım 2011 tarihleri arasında Michelin yetkili bayilerinden 4 adet otomobil, 4X4 veya kamyonet lastiği alanlar otomobil paspas seti* kazanıyor, aynı zamanda World’e özel 8 taksit ve 2012’de ödeme fırsatından yararlanabiliyorlar.

Not: (1)Ortalama olarak, buzlu veya karla kaplı yollar üzerinde kalkış anlamında bir önceki lastik nesliyle karşılaştırılmıştır. 195/65 R 15 T ve 205/55 R 16 H lastik ebatları üzerinde 2010 yılında TÜV SÜD tarafından gerçekleştirilen testler.
(2)Ortalama olarak, buzlu veya karla kaplı yollar üzerinde bir önceki lastik nesliyle karşılaştırılmıştır. 195/65 R 15 T ve 205/55 R 16 H lastik ebatları üzerinde 2010 yılında TÜV SÜD tarafından gerçekleştirilen testler; diğer testler şirket içerisinde gerçekleştirilmiştir.
(3)Ortalama olarak, MICHELIN Alpin A4 başlıca rakipleriyle karşılaştırıldığında %35 daha uzun süre dayanmaktadır. Kasım 2009’da açık pazardan satın alınan 195/65 R 15 T ve 205/55 R 16 H lastik ebatları üzerinde TÜV SÜD tarafından gerçekleştirilen testler.
(4) Lastik ömrü ve enerji verimi hesaba katıldığında.
(5) 2008 ve 2009 yıllarında TÜV SÜD Automotiv tarafından gerçekleştirilen yuvarlanma direnci testleri temel alınarak hesaplanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Grip Nezleden Koruyan Çay Tarifi başlıklı makalemizde dr ender saraç, grip nezleden koruyan çay ve kanal d doktorum programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Genel
Grip Nezleden Koruyan Çay Tarifi

Son bir hafta içinde kış şartları iyiden iyiye kendini hissettiriyor. Soğuklar iyice arttı ama öğle saatlerinde aldatıcı güneş bu günlerde...

Kapat