trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Mavi Pansiyon Sinema Filmi

Mavi Pansiyon Sinema Filmi

Nezih Ünen’in yönetmenliğini yaptığı, Yunus Güner, Fadik Sevin Atasoy, Özlem Tekin, Tan Sağtürk, Nail Kırmızıgül, Buket Aslan, Şeyda Şaşmaz, Zeynep Beşerler gibi oyuncuların başrollerini paylaştığı, romantik dram tarzda olan Mavi Pansiyon sinema filmi 2 aralık 2011 de vizyona girecek.

Filmde çekilen sahnelerle adından söz ettirecek gibi duruyor.

Mavi pansiyon sinema filmi konusu:

Hayal kırıklığı ile biten büyük aşkı sonrası Ahmet aşka, sevgiye, ilişkilere inanmayan bambaşka bir adam olmuştur. Eğlencesine bakan beraberlikler yaşayan Ahmet, yaz tatili için Ege’nin şirin bir sahil beldesini seçer.Tatil için yerleştiği “Mavi Pansiyon”da aşka dair ne zamandır unuttuğu duygularla Bahar sayesinde yeniden karşılaşacak, bir yandan da kendisi gibi rahat ilişkilerin kadını gibi görünen Esra’ya aklı kayacaktır… Fakat bu pansiyonda Bahar’a hayran olan sadece Ahmet değildir…

Çekimleri uğurlu ve esprili bir tarih olarak 2010’un 10 Ekim günü Bodrum’un Gümüşlük
beldesinde başlayan Mavi Pansiyon filminin yönetmenliğini Nezih Ünen üstleniyor.
Yönetmenin “romantik dram” olarak nitelendirdiği yapımın oyuncu kadrosunda ise Özlem Tekin, Fadik Sevim Atasoy, Nail Kırmızıgül, Veysel Diker ve Tan Sağtürk yer alıyor.

Mavi pansiyon Fragmanı:

Bir önceki yazımız olan Umutsuz Ev Kadınları Enerji Çayı Tarifine Dikkat başlıklı makalemizde aktarlar, enerji çayı tarifi ve kanal d enerji çayı tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla TV & Medya
Umutsuz Ev Kadınları Enerji Çayı Tarifine Dikkat

Umutsuz Ev Kadınları dizindeki enerji çayı tarifi son günlerin merak edilenleri arasına girdi. Toplumsal yaşamımızı düzenleyen ve etkileyen en önemli...

Kapat