trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Kuzey-Güney Sezon Finali ve Ali

Kuzey-Güney Sezon Finali ve Ali

Daha önce dizilerde yan rollerde gördüğümüz ve Kuzey-Güney dizisinde Kuzey karakterinin en yakın arkadaşı olarak tanıdığımız Ali karakteri bu yazını konusu. Bize sezon boyunca gerçek bir arkadaşlık örneği sergiledi. Acaba gerçek hayatta da bu şekilde bir arkadaşlık var mıdır?

Yeri geldi dayak yedi, yeri geldi arabasını sattı ve bugünde Kuzey-Güney Final bölümünde de can verdi. Bir çok insan üzüldü Ali’nin ölmesine ancak bir yandan da sezon finali dolayısıyla acaba kurtulmuş mudur diye de sormadan edemediler.

Gerçek hayatta da Ali gibi kardeş ve bir arkadaş herkese nasip etsin.

Kuzey-Güney Ali Kimdir?

Rıza Kocaoğlu (d. 19 Mart 1979, İzmir), Türk sinema ve dizi oyuncusu. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur.1979 yılında İzmir’de doğan Rıza Kocaoğlu, 9 Eylül Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Çağan Irmak’ın ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu “Bana Şans Dile” ile sinemaya adım atarak başrolü üstlenen oyuncu, başarılı performansı sayesinde Şile Büyülü Fener Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü. “Av Mevsimi”, DOT oyunları “Malafa” ve “Punk Rock”, 90’ların efsane radyo programından yola çıkarak çekilen ve şu an gösterimde olan “Kaybedenler Kulübü…” Ve hızla fenomenleşen televizyon dizisi “Ezel”de rol almaktadır.

Kuzey Güney Sezon Finali Bölümünün sonunda çalan şarkı:

Kuzey Güney sezon finali can gox haydar haydar türküsü

Bir önceki yazımız olan Ankara Shopping Fest Konserleri ve Mekanları başlıklı makalemizde Ankara Shopping Fest Konserleri ve Shopping fest Mekanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla TV & Medya
Ankara Shopping Fest Konserleri ve Mekanları

Ankara'da ilk kez yapılacak olan Alışveriş festivali bu gün (8 Haziran) başladı. Festival kapsamında bir çok etkinlik olacak bu etkinliklerin...

Kapat