trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

KPSS-2011/9 Sağlık Bakanlığı tercih kılavuzu Yayınlandı

KPSS-2011/9 Sağlık Bakanlığı tercih kılavuzu Yayınlandı

Geçmişte 4 yılımı verdiğim bir sağlık geçmişim vardır. (1996-2000 arası Ankara Keçiören Laboratuvar Sağlık Meslek Lisesi) Ama hayat şartları beni öğretmenliğe itti. Dışardan öğretmenlik kolay görünse de gerçekten zor, bazen diyorum sağlık sektöründe şansımı zorlasamıydım diye. O yüzdendir ki ne zaman Sağlık Bakanlığı Personel alımı olsa içim bi cız eder.

ÖSYM’ de KPSS-2011/9 Sağlık Bakanlığı tercih takvimini açıklamış buyurun detaylar.

Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli PozisyonlarınaYerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınması

Sağlık Bakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edeceği sözleşmeli pozisyonlara yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan tercih alınacaktır.

Bu amaçla hazırlanan Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS-2011/9 Sağlık Bakanlığı Tercih Kılavuzunda ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyleri ayrı olmak üzere tercih yapılabilecek pozisyonlar yer almaktadır. Kılavuz 12-15 Aralık 2011 tarihleri arasında ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden yayımlanacaktır.

 Kılavuzda yer alan pozisyonlardan tercih yapabilmek için, 10-11 Temmuz 2010tarihlerinde yapılmış olan 2010-KPSS Lisans veya 28 Kasım 2010 tarihinde yapılmış olan 2010-KPSS Ortaöğretim/Önlisans’a girilmiş ve ortaöğretim mezunları içinKPSSP94, ön lisans mezunları için KPSSP93 ve lisans mezunları için KPSSP3puanının alınmış olması gerekmektedir.

Adaylar tercihlerini 12-15 Aralık 2011 tarihleri arasında, kılavuzda belirtilen kurallara göre, internet üzerinden TC Kimlik Numaraları ve şifrelerini kullanarak kendileri yapacaklardır. Adaylar kılavuzda yer alan sözleşmeli pozisyonlardan en fazla 30 tercih yapabileceklerdir. ÖSYM’ye posta yoluyla gönderilen veya elden verilen tercih listeleri geçerli olmayacaktır. Tercih süresi kesinlikle uzatılmayacaktır.

KPSS-2011/9 Sağlık Bakanlığı Tercih Kılavuzuna göre yapılacak yerleştirmeye başvuracak adayların kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

TERCİH KILAVUZU

 GENEL AÇIKLAMALAR
ORTAÖĞRETİM KADROLARI
 ORTAÖĞRETİM KADROLARI
ÖNLİSANS KADROLARI
 ÖNLİSANS KADROLARI
LİSANS KADROLARI
 LİSANS KADROLARI
 POZİSYONLAR İÇİN ARANAN NİTELİKLER
 TABLO-4A MEZUN OLUNAN ORTAÖĞRETİM ALANLARI
 TABLO-4B MEZUN OLUNAN ÖNLİSANS PROGRAMLARI
 TABLO-4C MEZUN OLUNAN LİSANS PROGRAMLARI

Bir önceki yazımız olan Yeni Bir Yaşın Ardından! başlıklı makalemizde doğum günü ve yeni bir yaş hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Genel, Güncel
Yeni Bir Yaşın Ardından!

Bu gün 7 Aralık, gün itibari ile bir yaş daha gitti. Kimse sormasın kaç yaşındasın diye ama psikolojik sınırı geçtim.......

Kapat