trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Kıvanç Tatlıtuğ Kelebeğin Rüyası Sinema Filmi

Kıvanç Tatlıtuğ Kelebeğin Rüyası Sinema Filmi

Son yıllarda dizilerdeki oyunculuğu ile kendini kanıtlyan Kıvanç Tatlıtuğ’un son projelerinden birisi de Kelebeğin Rüyası isimli sinema filmi. Kıvanç Tatlıtuğ’un uğruna 7 kilo verdiği sinema filmi Kelebeğin Rüyası’nın fragmanı yayınlandı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Kelebeğin Rüyası Sinema filmi ne zaman vizyonda: 22 Şubat 2013

Kelebeğin Rüyası Konusu:

Zonguldak’ta yaşayan, iki genç şair Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu, II. Dünya Savaşı’nın çetin koşullarına, yaşadıkları küçük madenci kentinden tanıklık etmektedirler. Ayakları üzerine yeni yeni kalkan genç Cumhuriyet dünyadaki ciddi değişimlerle boğuşurken, sanata, edebiyata ve en çok da şiire gönül vermiş olan bu iki gencin yüreğine hiç umulmadık bir zamanda aşk ateşi düşer. Kente yeni gelen genç bir kıza aynı anda tutulan iki arkadaşın arasındaki dostluk açılmaz; bilakis yüreklerine düşen bu sevda onların kalemlerini ve hayata dair olan inançlarını daha da güçlendirir. Ama hem kendi gelecekleri, hem de ülkenin ve dünyanın gidişatı hayra alamet değildir…

Yönetmenliğini ve senaristliğini Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği filmin yapımcılığı yine BKM’ye ait. Çekimler Zonguldak ve İstanbul’da gerçekleştirilen yapım aynı zamanda Zonguldaklı madencilerin de öyküsüne değiniyor.

Kelebeğin Rüyası Afişi:

kelebegin-ruyası-afis

 Kelebeğin Rüyası Oyuncu kadrosu: Yılmaz Erdoğan’ın yanı sıra Mert Fırat, Kıvanç Tatlıtuğ, Belçim Bilgin, Taner Birsel, Ahmet Mümtaz Taylan gibi genç-usta pek çok isim de yer alıyor.

Kelebeğin Rüyası Fragmanı İzle

Bir önceki yazımız olan Sakarya Fırat Osman Kanat Vurulma Sahnesi başlıklı makalemizde barut osman kanat şehit, osman kanat öldü mü ve Osman Kanat Vuruluş Sahnesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla TV & Medya
Sakarya Fırat Osman Kanat Vurulma Sahnesi

Severek izlenen dizi Sakarya-Fırat'ın başrol oyuncusu barut Osman lakaplı Osman Kanat vuruldu. Osman Kanat 130. Bölümde ölecek mi?  Osman Kanat dizide...

Kapat