trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Kışlık Lastik- Kış Lastiği Hakkında Her Şey

Kışlık Lastik- Kış Lastiği Hakkında Her Şey

Ülkemizi esir alan soğuk hava dalgasıyla birlikte gelen kar yağışları en çok yollarda olan sürücüleri ve araç sahiplerini etkilemektedir. Toplum olarak ihmal ettiğimiz konulardan bir tanesidir kış lastiği konusu. Araçlarımızın Kışlık Bakımları ne kadar iyi olursa olsun yere tutunmamızı sağlayan lastiklerimiz kış şartlarına uuygun olmazsa hiç bir anlamı kalmıyor.

 Kış Lastik fiyatları, Kışlık Lastik ne zaman takılır? Kışlık Lastik karşılaştırmaları, Ankara da Kışlık Lastik nereden alınır? Kış lastiği testleri konularında bir çok yazı yazmış idik. Bu konuları tekrar hatırlatmakta fayda var. Michelin Kış Lastiği Tanıtımı , Good Year Kış lastiği tanıtımı , Starmaxx-Petlas Kış Lastiği Tanıtımı yazılarımızda bazı lastik tanıtımlarını yaparak sizlere yardımcı olmaya çalışmıştım.

Yolunuz açık olsun Güvenli sürüşler…

Bir önceki yazımız olan Chevrolet Club Türkiye 1 Yaşında başlıklı makalemizde chevrolet club, chevrolet forum ve chevrolet kulüp hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
Chevrolet Club Türkiye 1 Yaşında

Bir otomobil alırsın onun hakkında her şeyi öğrenmek istersin, diğer kullanıcıların yorumlarını merak eder bir sorunun olduğunda en azından başka...

Kapat