trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Kırmızı Işıkta Kornaya Basmak! Bu nasıl bir hazdır?

Kırmızı Işıkta Kornaya Basmak! Bu nasıl bir hazdır?

Başlıkta da belirtiğim gibi kırmızı ışıkta sıkışan trafiği göre göre kornaya basmak nasıl bir hazdır? Acaba kornaya basarken ne düşünüyor bu vatandaşlar. Sanırım kornaya bastıkça o yol onlara açılacak yada arabanın gizli olan jet motorları devreye girerek trafiğin üzerinden kanatlandırıp uçacak.

Nerden çıktı bu derseniz bugün GATA eski nizamiyesinin önünde bi anda trafik sıkıştı ve sağdan soldan pardon en sağda ben vardım, arkadan önden millet gaza gelmiş bi basıyo ulan dedim ne oluyo acaba arkada bi ambulans falan varda onun için mi basıyolar ama yok trafik sıkışmış. Hele yan tarafta bi doğancı kendinden geçmiş, yanındaki kız arkadaşıda utancından kafasını eğiyor benim elemana baktığımı görünce. Resmen o hareketinde “ben bu adamı tanımıyorum” der gibiydi.

kornaHele de yok mu sarı lamba yanar dartttttt! korna! Ne var kardeşim ben yeşil yandığında beklemek istiyorum. Ah ulan dedemin meşeden yapılmış modulu olacak inecen yen mi yemen mi!!!

Hastayım, nezeleyim, sinirliyim alınganım Kimse kusura bakmasın.

NOT: Modul Nedir?

Genellikle meşeden yapılan baston boyutlarında olan ucuna sivri bir cisim takılarak eşeklerin dürtüklenmek  suretiyle hızlanmasını sağlayan yegane alet.

Bir önceki yazımız olan 2013 Yılı Trafik İdari Para Cezaları Rehberi başlıklı makalemizde 2013 trafik ceza rehberi, 2013 trafik cezaları ve 2013 trafik para cezaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Genel, Otomobil
2013 Yılı Trafik İdari Para Cezaları Rehberi

2013 yılı ile birlikte bir çok konuda zamlar geldiği gibi Trafik İdari Para Cezalarına da zamlar geldi. Ancak elimizin altında...

Kapat