trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Kar ne zaman yağacak 2014?

Kar ne zaman yağacak 2014?

Kar ne zaman yağacak arkadaşlar? Allah’ın işine karışmak olmak olmaz ama Ocak ayının 19. günündeyiz ve bahardan kalma bir günü yaşıyoruz. Şuan soğuktan bi taraflarımızın buz tutması gerekirdi. Oğlum iki yaşını bitirdi ama adam akıllı bi kar göremedi çocuk. geçtiğimiz ay bi kar yağdı gündüz gözüyle onda da uyuyordu.

Uyandığında ise çok geçti klasik Ankara’nın iki atım kar yağışı sonrası buza çekme sendromu sonrası ortalığın buz kesmesi nedeniyle çocuğa kar nedir gösteremedik 🙁

Hadi biz de durum buda hayatını çiftçilikle geçiren Çiftçi Mehmet Amcam ne yapsın Allahım sen bu kullarını gör Cuma Hutbelerinde yapılan duaları kabul eyle.

Bu yazıyı da geçen senelerden bi kış manzarasıyla kapatalım…

ankara-kar

Bu resmi bir sabah Kar Tatiline uyanmak diye çekmiştim herhalde, temennimiz tatile değile “Kara Uyanmak” olsun…

Bir önceki yazımız olan Yeni Ehliyetler Nasıl Alınacak? başlıklı makalemizde Sürücü belgesi değerli kağıt bedeli ne kadar, sürücü belgesi diğer kanuni paylar ne kadar olacak ve Sürücü belgesi harcı ne kadar olacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Genel, Güncel
2014 Ocak Memur Maaşları ne kadar artacak?

Toplu sözleşme, maaş farkı, enflasyon farkı, farkının farkı, vergi dilimi kesintisi derken memurların gözü 15 Ocak 2014 maaşını ne kadar...

Kapat