trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

İos 7 Jailbreak Çıktı

İos 7 Jailbreak Çıktı

İphone veya İpad kullanan bazı kullanıcılar İpad ve İphone’un tadı jailbreak olmadan çıkmaz diyenler için İos 7 jailbreak çıktı. İos 7 jailbreak hangi sürüm işletim sistemlerini kapsıyor.

İpad veya iphone işletim sisteminizin iOS 7.0/7.0.1/7.0.2/7.0.3/7.0.4/7.1 Beta 1/7.1 Beta 2 sürümlerinden birisi olması gerekiyor.

İos 7 jailbreak nasıl kurulur

Kurulum yapmadan önce ios 7 jailbreak için http://evasi0n.com/ adresinden sisteminize uygun olan uygulamayı indirmeniz gerekmekte.

Kurulum aşamasında geçmeden önce tüm yedeklerinizi almayı unutmayınız, bunun haricinde virüs programı kullanıyorsanız kapatınız.

Sonra İpad veye İphone cihanızı iTunes kurulu bir bilgisayara bağlayıp, size uygun olan indirdiğiniz  Jailbreak uygulamasını bilgisayar yöneticisi olarak çalıştırınız.

Cihaz ile birlikte çalışan uygulamaya hiç dokunmayınız.

Açılan pencerede Evasi0n uygulaması 2 aşamalı işlem yapacak. Bu sürede uygulamada cihazınızda ki Evasi0n uygulamasına basmanızı isteyecek. İstediği zaman cihazınızın menüsünde çıkan Evasi0n uygulamasına dokunup bırakın.

İşlem devam ederken cihazınız kendiliğinden kapanıp açılacak. Bir süre sonra tekrar Evasi0n’a basmanızı isteyecek, bastıktan sonra bir süre bekliyoruz.

Bilgisayardan takip ederken son bir defa daha basmamızı isteyecek, ondan sonra işlem tamamlanıyor.

Evasi0n uygulamasında “Done” yazısını ve “Exit” tuşunu gördüğünüzde ios 7 jailbreak işlemi tamamdır. Cihazınız kapanıp açılacak ve Cydia gelecektir.

İos 7 jailbreak kurulumu hakkında detaylı bilgileri daha sonra aktarmaya çalışacağız. İos 7 jailbreak kurulumunu ilk defa yapıyorsanız çok dikkatli olmanızda fayda var. Kurulum yapacak kullanıcılar için hiçbir sorumluluk kabul edilememekte olup, herhangi bir sorunda internet üzerinde yardımcı olabilecek arkadaşlar bulunur.

Kurulum yapacak arkadaşlar resimli anlatım ve videoları çok iyi anlayıp, püf noktaları da iyice okuduktan sonra kurulum yapmalarını tavsiye ederiz.

Note: Restore ile temiz kurulum yapmanızı tavsiye ederiz.
ios 7 jailbreak çıkacak mı
ios 7 jailbreak evasion
ios 7 jailbreak yapmak
ios 7 jailbreak çıktımı
ios 7 jailbreak çıktı mı

Bir önceki yazımız olan Kaç Gb iPad Almalıyım başlıklı makalemizde 16 gb ipad yeter mi ve kaç gb ipad almalı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz