trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

İlkokul 1. Sınıf Çalışma kitapları ve Öğretmen Kılavuz Kitap pdf

İlkokul 1. Sınıf Çalışma kitapları ve Öğretmen Kılavuz Kitap pdf

Derslerde teknolojinin kullanılması arttıkça özellikle projeksiyon cihazlarının kullanılması derslerde çok yardımcı olmaktadır. Özellikle 1. sınıflarda öğrencilere kitapların hangi sayfalarını açmalarını gerektiğini söylemek bazen zor oluyor. Böyle durumlarda ders kitaplarının pdf formatında taranmış halleri elinizde mevcut ise işiniz çok rahat oluyor.

Projeksiyon cihazından taranmış çalışma kitabının ilgili sayfasını göstererek daha görsel bir şekilde etkinliğinizi yapmanız kolaylaşıyor.

Bu sene yeni 4+4+4 sistemi ile ilk kez 1. sınıflarda uygulanacak olan sistemde 1. sınıf ders kitaplarının taranmış hali öğretmen arkadaşlarımızın işine fazlasıyla yarayacaktır.

Öğretmen kılavuz kitabınında taranmış olması ile birlikte büyük bir yüktende kurtulacaksınız kocaman kitabı yanınızda taşımanıza gerek yok. flash belleğinizde taşırsınız istediğiniz her anda da görüntüleyip hazırlıklarınızı yapabilirsiniz.

Talim Terbiye Kurulu 1. Sınıf Çalışma Kitapları ve Öğretmen Kitabını pdf formatında yayınladı. taranmış kitapları aşağıdaki ilgili bağlantılar yardımıya bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

İndirmek için bağlantılara tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan 2012-2013 MEB çalışma takvimi, İş günü takvimi başlıklı makalemizde 2012-2013 çalışma takvimi ve 2012-2013 iş günü takvimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Öğretmen
2012-2013 MEB çalışma takvimi, İş günü takvimi

Her öğretmenin dosyasında bulunması gereken bir evrak 2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı çalışma ve iş günü takvimi. Aşağıdaki bağlantılardan bilgisayarınıza 2012-2013 MEB çalışma...

Kapat