trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

İki Yaka Bir İsmail Dizisi Oyuncuları

İki Yaka Bir İsmail Dizisi Oyuncuları

ATV televizyon kanalında yeni bir dizi başlıyor. Dizinin adı ise “İki Yaka Bir İsmail“… Dizinin başrolü bir çok başarılı projeden hatırladığımız ”Erdal Özyağcılar”. Tanıtımları dikkat çekmeye başlayan dizinin oyuncu kadrosunda Türk ve Yunan oyuncuları bir arada oynayacak. İki Yaka bir İsmail dizisi güzel bir dizi olacağa benziyor.

İki Yaka Bir İsmail Konusu: İki eşi olan balıkçı İsmail’in ikili hayatını anlatacak. Küçük yaşta ailesini kaybeden İsmail’i, Çıkık Kamil büyütür. İsmail yaşı geldiğinde Kamil’ın kızı Hacer’i sever, Hacer de onu. Kamil’in karşı çıkmasına rağmen evlenmeye karar verirler. Ayvalık Midilli arasında balıkçılık yapan İsmail, düğüne bir aya kala çıktığı bir seferde alabora olan teknesiyle kaza geçirir. Hafızasını kaybeden İsmail, kısa bir süre Midilli’de kalır ve burada Yunan bir kadına aşık olup, onunla evlenir. Kısa süre sonra aklı başına gelen İsmail, Hacer’i de sevdiğini, ondan vazgeçemeyeceğini anlar ve Ayvalık’a dönüp onunla da evlenir. Böylece İsmail’in iki yakadaki ikili hayatı başlar.

İki Yaka Bir İsmail Oyuncu Kadrosu:

Erdal Özyağcılar, Rana Cabbar, Meltem Gülenç, İbrahim Kendirci, Eylem Yıldız, Bülent Şakrak, Nail Kırmızgül, Serhat Özcan, Gökhan Yıkılkan, Gizem Denizci, Cansu Dağdelen, Şener Kökkaya, Özlem Şendiç, Zeynep Kankonde, Elini Filini, Keti Papanika, Manolois Sarmonis, Zafiris Katramadas, Stefanos Damatos, Georgia Liossi, Giannis Chatssigeorgious

Bir önceki yazımız olan Ankara’nın Göbeğinde İki Gündür Elektrik Yok başlıklı makalemizde ankara elektrik kesintisi, ankara enerjsa şikayet ve enerjisa şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. sena dedi ki:

    nasıl izin verilir böyle bir filme ?düpedüz kadınları aşağılıyor..iki karısı olan bir adam..aşk-ımemnu ya laf söyleyen, ama söz konusu,erkek olunca,dut yemiş, bülbüle dönen,Türk halkı..bu büyük ayrımlar nedeniyle, el gider aya,biz kalır,yaya….

Yorum Yaz

Daha fazla Genel
Ankara’nın Göbeğinde İki Gündür Elektrik Yok

Ankara’da dünkü fırtınada kayınbabaların sokağında fırtına sürecinde elektrik direkleri arasındaki tellerin birbirine değmesi sonucu trafoda bir sıkıntı oldu ve sokaktaki...

Kapat