trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Hyundai Finanstan Yıl Sonu Kampanyası ve Detayları

Hyundai Finanstan Yıl Sonu Kampanyası ve Detayları

Yıl sonunun yaklaşması ile kampanya yapan otomobil firmalarından birisi de Hyundai. Bugün Opan ve Opis Opel-Chevrolet Bayileri, Doğuş Oto Volkswagen ve son olarak da Akbak Hyundai Plazaya uğradık. Genel anlamda bir hareketlilik söz konusuydu. Hyundai de test sürüşü yapabileceğiniz araçlar da var.

Kampanya detaylarında dikkat edilmesi gereken bir şey var. Araçlardan liste fiyatı üzerinden güzel indirimler yapıyorlar ama 20.000 liraya 12 ay geri ödemede 0 faiz uygulamasından yararlanmak isterseniz aracın direk liste fiyatı geçerli oluyor. Bana pek mantıklı gelmedi. Yine de kampanya detaylarını yazalım.

Farklı Accent Blue modellerindeki avantajları öğrenmek için yetkili satıcılarımıza başvurabilirsiniz.

Accent Blue, konforu, güvenirliği ve size özel ödeme koşullarıyla tam ailenize göre bir otomobil.H-Matic teknolojisiyle de hem düz hem de otomatik vites konforunu bir araya getiriyor.

Üstelik 1.4 109 PS benzinli ve 1.6 128 PS dizel motor seçenekleriyle.

3.9 litreye kadar düşen yakıt tüketimiyle hayatınızı kolaylaştırıyor.

  • 15.000 TL’ye %0 faiz fırsatı*
  • Dosya masrafsız kredi seçeneği*
  • 4.000 TL’den başlayan düşük peşinat
  • 60 aya varan vade seçenekleri
  • Ayrıca Takas yada İlk Hyundai’m Desteklerinden de faydalanabilirsiniz.

Hyundai Finans ödeme seçenekleri bireysel müşteriler için geçerlidir.*%0 faiz 12 aya kadar vadeli kredilerde kullanılabilir. Belirtilen koşullar benzilli araçlarımız için geçerlidir.

Farklı Accent Blue modellerindeki avantajları öğrenmek için yetkili satıcılarımıza başvurabilirsiniz.

Accent Blue’ların Resmi Spesifik C02 salınımı (AT/692/2008) 119-148 g/km arasında, Resmi Yakıt Tüketimleri (AT/692/2008) (lt/100km): Şehiriçi 5,4 – 8,5, şehirdışı 3,9 – 5,0 ve Ortalama 4,4 – 6,3 arasındadır.

MÜKEMMEL BİRLİKTELİK

Düz vitesle ekonomi, otomatik vitesle rahatlık H-Matic’te bir arada!

H-Matic teknolojisiyle aynı anda hem düz hem de otomatik vites konforounu yaşayın. 100 km’de sadece 5,6 lt yakıt tüketen yeni Hyundai Elantra, 6 ileri H-Matic vites sistemiyle tüm Hyundai Yetkili Satıcıları’nda sizi bekliyor.

Üstelik 24 farklı ödülün yıldızı Elantra’nın fiyatı ÖTV zammından etkilenmedi; ve Elantra’ya kolayca sahip olabilmeniz için en uygun ödeme koşulları da Hyundai Finans’ta:

– 5.000 TL’den başlayan düşük peşinat

– 60 aya varan vade seçenekleri

– 20.000 TL’ye %0 faiz* imkanı

– Dosya masrafsız kredi seçeneği

Hyundai Finans ödeme seçenekleri bireysel müşteriler için geçerlidir.

*%0 faiz oranı, 12 ay vadede geçerlidir.

Hyundai Elantra’nın Resmi Spesifik CO2 salınımı (AT/692/2008) 148 – 162 g/km arasında, Resmi Yakıt Tüketimleri (AT/692/2008) (lt//100km): Şehiriçi 8,5 – 9,4, Şehirdışı 5,2 – 5,6 ve Ortalama 6,4 – 7,0 arasındadır.

Bir önceki yazımız olan Baby2Go Bebek Arabası ve Ana Kucağı başlıklı makalemizde baby2go ana kucağı, baby2go çift yönlü puset ve baby2go proton bebek arabası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. HIZIR TOPAL dedi ki:

    hundayın bulu yanı dızel olan araç cok guzel harıka fakat ben buarcı tıcarıtaksı yapamyı duşundum fakat taksıtlerı cok yuksek benım ödeyedcegım aylık 600.TL BU İMKNSAĞLANSA BIR COK TAKSICI BUARCI TERCIH EDERDIYE DUŞUNUYORUM CUNK GÖLEMLERIME GORE TEKSICI ESNAFININ ARCLARI COK YIPRANMIŞ BUNU GOZÖNUNE ALRAK TICARI TAKSI SAHIPLERINE ÖZEL BIR KMPNYA YAPARSANIZ COK GUZEL OLUR ARCINIZ HAYIRLI OLSUN .. BIRDE ELIMIZDE KI ARCLARI PEŞİNAT SAYCAKSINIZ OZMAN HEMSILZERIÇIN HMDE TICARI TAKSI SAHIPLERI İÇİN GUZEL BIR SATIŞ TIRENDI YAKLIYCAGINA INIYORUM BU BENIM ŞAHSI DUŞUNCEMDIR HĞER BIZLERE MUKUN OLAN ENKISAZAMANDA CEVAPVERISENIZ COK SEVINIRIN SAYGIULARIMLA HUNDAY AKSET BULU DIZEL

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
Baby2Go Bebek Arabası ve Ana Kucağı

Bebek arabası düşünenlerin en büyük sorunu araç bagajında çok yer kaplamasıdır. O kadar çok model var ki hepsinin albenisi farklı...

Kapat