trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Herkesin Merakla Beklediği iPhone 6

Herkesin Merakla Beklediği iPhone 6

iPhone severlerin merakla beklediği ve internete sızdırılan her bilgi ile birlikte büyük bir heyecana kapıldığı iPhone 6’nın sahip olduğu tüm özellikleri bu yazıda öğrenebileceksiniz. Pek çok özelliği ile birlikte kullanıcılarına bir telefondan beklediklerinden çok daha fazlasını sunabilecek bir kapasitede olan iPhone 6 fiyat olarak bir önceki seriden biraz daha yüksek olsa da sunduğu özellikleri ile kullanıcılarını tatmin edebilecek bir model olma özelliğine sahiptir.

Yeni iPhone 6, 4.7 inç boyutundaki ekranı sayesinde oldukça zengin bir deneyim sunacaktır. RAM bakımından ise pek bir yeniliğin yer almadığı iPhone 6, 1 GM Ram ile satışa çıkacak. İşlemci bakımından ise Apple’ın modellerinde kullandığı Apple A8 işlemci ile geleceği belirtilen detaylar arasında yer almaktadır.

iPhone 6’nın bu denli büyük ekrana sahip olmasının nedeni, şu anda piyasada oldukça fazla sayıda büyük ekranı modelin yer alıyor olmasıdır. Bu nedenle de Apple firması rekabet unsurunun bir sonucu olarak yeni iPhone modelinde ekran boyutunu artırma yoluna gitmiştir. Bu durum kullanıcılar açısından avantaj olarak değerlendirilebilir. Çünkü geniş ekran demek, oyun oynarken, film izlerken ve internette gezinirken daha geniş ve daha zengin bir deneyim anlamına gelmektedir. Ayrıca, iPhone 6’nın 5.5 ve 5.6 inç ekran boyutuna sahip modellerinin de ilerleyen dönemlerde üretilip, piyasaya sürüleceği belirtilmektedir. iPhone 6 piyasaya çıkmadan dahi takipçilerini heyecanlandırmayı başarmıştır.

iPhone-6-black

iPhone takipçileri iPhone 6′ nın ne zaman piyasaya çıkacağını merak ediyorlar haber sitelerinde dolaşan söylentilere göre Ağustos ayı gibi piyasalara çıkacağı öngörülüyor.

Peki iPhone 6′ nın Türkiye’deki fiyatı ne olur sorusuna gelirsek iPhone 5S ile kıyaslama yaparsak 2500 liranın üzerinde bir rakamı düşünmeliyiz.

iPhone 6 piyasaya çıktığında yine çılgınca takipçilerini sıra beklerken göreceğimizi şimdiden hayal etmek zor olmasa gerek.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S4 Active İnceleme başlıklı makalemizde samsung galaxy s 4 active fiyatı, samsung galaxy s 4 active incelemesi ve samsung galaxy s 4 active özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Teknoloji
Samsung Galaxy S4 Active İnceleme

Hayatımızın vazgeçilmezlerinden olan akıllı telefonlarımızı her an yanımızdalar, cebimizde, çantamızda, yatağımızda, deniz kenarında, dağda bayırda vb. anlıyacağınız her durumda yanımızda......

Kapat